DAIANA PYL & MEDEEA S.R.L.
CUI 41985960 · J2019002181266
DAIANA PYL & MEDEEA S.R.L. are CUI 41985960, nr. de înregistrare J2019002181266, înmatriculată pe 04.12.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 128.236 lei, profit net 4.299 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 166 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 1 mii lei | 331% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 1% | 340% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 131 mii lei | 98% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 128.236 | 106.502 | 156.584 | 235.225 | 149.251 | 101.494 | 5.348 |
| Venituri totale | 128.236 | 106.502 | 156.584 | 235.225 | 149.251 | 101.494 | 5.348 |
| Cheltuieli totale | 122.701 | 128.258 | 152.069 | 194.164 | 131.217 | 87.167 | 4.575 |
| Profit / pierdere brută | 5.535 | -21.756 | 4.515 | 41.061 | 18.034 | 14.327 | 773 |
| Profit / pierdere netă | 4.299 | -22.528 | 3.323 | 38.713 | 16.721 | 12.234 | 613 |
| Active imobilizate | — | 1.500 | 6.708 | 14.208 | 21.708 | 19.708 | — |
| Active circulante | 4.741 | 2.309 | 18.486 | 11.987 | 10.802 | 454 | 6.170 |
| Stocuri | 2.620 | 305 | 4.212 | 2.200 | 185 | 268 | 1.787 |
| Creanțe | — | 802 | — | — | — | 85 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.121 | 1.202 | 14.274 | 9.787 | 10.617 | 101 | 4.383 |
| Datorii | 3.797 | 7.164 | 6.022 | 10.346 | 2.741 | 7.115 | 5.357 |
| Capitaluri proprii | 944 | -3.355 | 19.172 | 15.849 | 29.769 | 13.047 | 813 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.12.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAIANA PYL & MEDEEA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002181266 |
| EUID | ROONRC.J2019002181266 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-04 |
| Sediu social | Str. Sântana, 4, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SÂNTANA, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV CONCASOR S.R.L. | aceeași clădire |
| RUPI BABI SRL inactiv | aceeași clădire |
| FV PRODUCTIONS S.R.L. | 33 m |
| ANILART FIRM S.R.L. | 37 m |
| ELEMENT HIVE S.R.L. | 48 m |
| ALFA STOMA S.R.L. | 96 m |
| POKEMON SRL inactiv | 96 m |
| MARALEX IMPEX SRL | 105 m |
| R&Z SINAI CORPORATION S.R.L. inactiv | 128 m |
| CORDIAL VASIDENT S.R.L. | 150 m |
| ABM MARKET S.R.L. | 179 m |
| ACG SOLUTIONS S.R.L. | 179 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5612 | 2025 |
| 5610 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25