AVV CREATION IT S.R.L.
CUI 41999796 · J40/16840/2019 · dizolvare
AVV CREATION IT S.R.L. are CUI 41999796, nr. de înregistrare J40/16840/2019, înmatriculată pe 09.12.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 125.583 lei, profit net 66.727 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 126 mii lei · mediana 158 mii lei | 79% din mediană |
| Profit net | 67 mii lei · mediana 40 mii lei | 168% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 53.1% · mediana 36.4% | 146% din mediană |
| Cifră pe salariat | 126 mii lei · mediana 221 mii lei | 57% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 125.583 | 301.127 | 201.782 | 200.241 | 80.900 | 71.565 |
| Venituri totale | 180.919 | 303.869 | 201.782 | 200.241 | 80.900 | 71.565 |
| Cheltuieli totale | 109.021 | 84.889 | 56.598 | 26.461 | 7.408 | 4.557 |
| Profit / pierdere brută | 71.898 | 218.980 | 145.184 | 173.780 | 73.492 | 67.008 |
| Profit / pierdere netă | 66.727 | 210.320 | 143.408 | 170.491 | 71.374 | 65.017 |
| Active imobilizate | 0 | 67.741 | 93.862 | 1.504 | 4.704 | 2.502 |
| Active circulante | 104.457 | 150.775 | 54.686 | 174.763 | 67.572 | 63.372 |
| Creanțe | 101.445 | 89.236 | 29.603 | 114.979 | — | 34.136 |
| Casa și conturi la bănci | 3.012 | 61.539 | 25.083 | 59.784 | 67.572 | 29.236 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 854 | 0 | — | — | — |
| Datorii | 1.097 | 8.810 | 4.435 | 5.536 | 662 | 657 |
| Capitaluri proprii | 103.360 | 210.560 | 144.113 | 170.731 | 71.614 | 65.217 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.11.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AVV CREATION IT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/16840/2019 |
| EUID | ROONRC.J40/16840/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-09 |
| Sediu social | Cal. Giuleşti, 62, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA GIULEŞTI, NR.62, CAMERA 1, BL.B1, SC.1, ET.4, AP.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGI 23 DR CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| ALECOM SERV IMPRESS SRL | aceeași clădire |
| ATOMIC CONSTRUCTII CIVILE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSULTORIA GRUP S.R.L. | aceeași clădire |
| CREARTA S.R.L. | aceeași clădire |
| DELADE BEAUTY SRL | aceeași clădire |
| ELECTROMONTAJ RACORD 2019 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KYDS TRANS SPEDITIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMPLY CORECT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ELMA TRADE SRL | 21 m |
| GHEFEX SRL inactiv | 21 m |
| VITROMED SRL | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 12846 | EDBUR SRL |
| 14359 | INFSERV SRL |
| 16899 | S.I.E.B. SRL |
| 22181 | COMPU CONS SRL |
| 326393 | BUSINESS SOFT SRL |
| 330858 | GLOBAL SYSTEMS 2001 SRL |
| 333137 | ANASOFT SRL |
| 361048 | PAKAD SOFT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25