Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

KRISS BAR-SPORT S.R.L.

CUI 42005143 · J5/2818/2019

cu contul HoReCaOS, sau pe email

KRISS BAR-SPORT S.R.L. are CUI 42005143, nr. de înregistrare J5/2818/2019, înmatriculată pe 10.12.2019. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 727.913 lei, profit net 400.000 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 30%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 728 mii lei · mediana 166 mii lei 440% din mediană
Profit net 400 mii lei · mediana 1 mii lei de 306× mediana
Marjă netă 55% · mediana 1% de 55× mediana

Comparat cu 55.551 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 728 mii lei
2019: 7 mii lei 192020: 361 mii lei 202021: 550 mii lei 212022: 606 mii lei 222023: 519 mii lei 232024: 562 mii lei 242025: 728 mii lei 25
Profit net 400 mii lei
2019: 403 lei 192020: 193 mii lei 202021: 277 mii lei 212022: 293 mii lei 222023: 222 mii lei 232024: 222 mii lei 242025: 400 mii lei 25
Salariați 2
2019: 1 192020: 3 202021: 4 212022: 3 222023: 3 232024: 2 24
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă727.913561.796519.397605.782550.297360.5226.976
Venituri totale727.913563.010519.440606.521572.697417.9506.976
Cheltuieli totale309.352324.481292.085307.413290.470220.5256.503
Profit / pierdere brută418.561238.529227.355299.108282.227197.425473
Profit / pierdere netă400.000222.396222.264293.164277.186193.346403
Active circulante814.413429.675364.367425.834558.344249.52819.759
Stocuri8.73515.88925.4057.32033.2588.6189.867
Creanțe604.862374.784293.770267.392104.713105.1102.716
Casa și conturi la bănci200.81639.00245.192151.122420.373135.8007.176
Datorii99.954115.215141.863132.06187.20955.57919.156
Capitaluri proprii714.459314.460222.504293.773471.135193.949603
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați—233431

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.12.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCKRISS BAR-SPORT S.R.L.
Nr. reg. com.J05/2818/2019
EUIDROONRC.J5/2818/2019
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-12-10
Sediu socialStr. Călugăreni, 7, Mun. Oradea, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CĂLUGĂRENI, NR.7, BL.V2, SC.A, ET.2, AP.9
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADRINUȚ FRIG S.R.L. aceeași clădire
CAMELECTRO VEST SRL inactiv aceeași clădire
DULAU CONSULTING SRL inactiv aceeași clădire
DULAU MSC S.R.L. aceeași clădire
LUANA MEDIA SRL aceeași clădire
LUXURY SIM AUTOMOTIVE S.R.L. aceeași clădire
MERCMAR COM SRL inactiv aceeași clădire
MORGO NETWORK S.R.L. aceeași clădire
SEBROM SRL aceeași clădire
SMART COOL INSTAL S.R.L. aceeași clădire
ZIMIA FARM SRL aceeași clădire
MARTIN TRANS OIL S.R.L. 35 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (29)

Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

25770110 MEDEŞAN ZITA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
26937854 LUANA MEDIA SRL
29045353 SEBROM SRL
30701940 ZIMIA FARM SRL
31279372 VEST ELECTROCONS SRL
31930232 PETRE BOTEZ RADA EDUARD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32805068 MORGOVAN ANDRADA MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33365542 CAMELECTRO VEST SRL inactiv
33573225 GRIGORE E. CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34408099 MATEAŞ M. PETRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
35135477 SIM LAURA GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35842672 CLIMA VLAD SERV S.R.L.

CAEN autorizat (3)

464647115630

Alte firme din Bihor

47887 IMPEX CARMEN SRL
53480 MEDUZA NICOL SRL
53730 RISC IMPEX SRL
54264 KRONOR IMPEX SRL
56150 SIF HOTELURI S.A.
59610 MAREXIM SRL
60118 MONTANA PLAY SRL
60550 CAFE-BAR VERONICA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12