CARDIO MANEA ADELINA S.R.L.
CUI 42006092 · J2019003946132
CARDIO MANEA ADELINA S.R.L. are CUI 42006092, nr. de înregistrare J2019003946132, înmatriculată pe 10.12.2019. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.350.001 lei, profit net 803.524 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 220 mii lei | 614% din mediană |
| Profit net | 804 mii lei · mediana 40 mii lei | de 20× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 59.5% · mediana 22.2% | 268% din mediană |
| Cifră pe salariat | 675 mii lei · mediana 202 mii lei | 334% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.350.001 | 1.384.075 | 1.247.663 | 1.325.653 | 1.210.908 | 791.196 |
| Venituri totale | 1.370.697 | 1.461.029 | 1.280.914 | 1.325.653 | 1.210.908 | 791.196 |
| Cheltuieli totale | 410.981 | 150.655 | 152.344 | 62.432 | 64.386 | 37.360 |
| Profit / pierdere brută | 959.716 | 1.310.374 | 1.128.570 | 1.263.221 | 1.146.522 | 753.836 |
| Profit / pierdere netă | 803.524 | 1.266.546 | 1.115.761 | 1.249.964 | 1.134.413 | 746.463 |
| Active imobilizate | 184.658 | 88.310 | 102.684 | 3.800 | — | — |
| Active circulante | 1.572.574 | 1.163.842 | 1.318.583 | 1.254.543 | 1.140.513 | 751.467 |
| Creanțe | 681.000 | 928.700 | 10.208 | 964.906 | 2.210 | 2.950 |
| Casa și conturi la bănci | 891.574 | 235.142 | 1.308.375 | 289.637 | 1.138.303 | 748.517 |
| Cheltuieli în avans | — | 30.494 | — | — | — | — |
| Datorii | 952.761 | 15.698 | 14.865 | 7.703 | 5.837 | 4.804 |
| Capitaluri proprii | 804.471 | 1.266.948 | 1.406.402 | 1.250.640 | 1.134.676 | 746.663 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.12.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARDIO MANEA ADELINA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003946132 |
| EUID | ROONRC.J2019003946132 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-10 |
| Sediu social | Bld. 1 Mai, 1A, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.1A, BL.H8, SC.B, ET.PARTER, AP.38 |
| Telefon | 0723882313 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATB ONE S.R.L. | aceeași clădire |
| BABY FOTO ART S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMELOT EXCALIBUR SHOW SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREATOR DE AMBIANȚĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| DS EXPERT FINANCE TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| MONADIKOS CAFE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MS MARITIME TECHNICAL CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW CAR GLASS SRL | aceeași clădire |
| NICOMED PLUS SRL | aceeași clădire |
| PRIME TECH PATH S.R.L. | aceeași clădire |
| S&S BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART SERVICES & LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
| 2746598 | PROVITA 2000 SRL |
| 2982424 | NICOMEDICA SRL |
| 5093493 | INIMA SRL |
| 5399779 | ROM-GESTA SRL |
| 6738938 | VITACOR SRL |
| 6875234 | PROFEM B.D. SRL |
| 6875242 | TENSO SRL |
| 7507940 | SALVI - MED SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08