CESTRA GROUP S.R.L.
CUI 42013898 · J2019003612086
CESTRA GROUP S.R.L. are CUI 42013898, nr. de înregistrare J2019003612086, înmatriculată pe 12.12.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 95.433 lei, pierdere netă 41.745 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 95 mii lei · mediana 66 mii lei | 144% din mediană |
| Profit net | -42 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -43.7% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95.433 | 73.153 | 93.914 | 50.609 | 56.737 | 30.814 | 2.600 |
| Venituri totale | 95.433 | 73.153 | 94.064 | 50.609 | 56.737 | 31.114 | 2.600 |
| Cheltuieli totale | 137.178 | 64.166 | 63.835 | 42.255 | 21.283 | 21.907 | 12 |
| Profit / pierdere brută | -41.745 | 8.987 | 30.229 | 8.354 | 35.454 | 9.207 | 2.588 |
| Profit / pierdere netă | -41.745 | 7.743 | 26.106 | 6.866 | 33.956 | 8.366 | 2.510 |
| Active imobilizate | 9.867 | 260 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 17.404 | 32.353 | 47.360 | 16.316 | 52.894 | 18.494 | 2.788 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 71 | — |
| Creanțe | 994 | 27.497 | 1.494 | — | 5.057 | -211 | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.410 | 4.856 | 45.866 | 16.316 | 47.837 | 18.634 | 2.788 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 250 | — |
| Datorii | 36.403 | 0 | 12.490 | 7.552 | 7.862 | 7.668 | 78 |
| Capitaluri proprii | -9.132 | 32.613 | 34.870 | 8.764 | 45.032 | 11.076 | 2.710 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.12.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CESTRA GROUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003612086 |
| EUID | ROONRC.J2019003612086 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-12 |
| Sediu social | Str. Carpenului, 7, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARPENULUI, NR.7, BL.A17, SC.A, AP.28 |
| Telefon | +40746684160 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIERUL MODIGA 21 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AVATECH PRO SRL | aceeași clădire |
| COSTENCO PHARMA S.R.L. | aceeași clădire |
| DIANA JOY S.R.L. | aceeași clădire |
| DR COSTENCO DENTAL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| EVEMAR MEDIA SRL | aceeași clădire |
| HARDBYTE TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| JAD CONTEX SRL | aceeași clădire |
| KRON PROPERTY SRL | aceeași clădire |
| MACROMEDIA SRL | aceeași clădire |
| ZIA S MEDIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| G3ONOSYS S.R.L. | 20 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (50)
Alte firme din Braşov
| 1089970 | CHAMPION MEDIA GROUP SRL |
| 1101089 | DINSTAR SRL |
| 1321092 | BRAVI CARAIMAN SRL |
| 3050984 | TUC SRL |
| 4442242 | MISIMPEX SRL |
| 6167297 | STOCOFLOR COMSERV SRL |
| 6340303 | DENTOSAN SRL |
| 6587681 | ZVYVO COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08