ATELIERUL DE RĂȘINI S.R.L.
CUI 42088971 · J35/39/2020
ATELIERUL DE RĂȘINI S.R.L. are CUI 42088971, nr. de înregistrare J35/39/2020, înmatriculată pe 10.01.2020. Sediul social e în Sat Şag, Comuna Şag, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3299. În 2025: cifră de afaceri 411.736 lei, profit net 216.095 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 412 mii lei · mediana 254 mii lei | 162% din mediană |
| Profit net | 216 mii lei · mediana 7 mii lei | de 29× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 52.5% · mediana 3% | de 18× mediana |
| Cifră pe salariat | 412 mii lei · mediana 162 mii lei | 255% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 411.736 | 112.446 | 112.338 | 76.289 | 42.088 | 34.808 |
| Venituri totale | 411.736 | 112.446 | 112.338 | 76.289 | 42.088 | 34.808 |
| Cheltuieli totale | 152.450 | 55.474 | 51.524 | 81.133 | 27.545 | 34.079 |
| Profit / pierdere brută | 259.286 | 56.972 | 60.814 | -4.844 | 14.543 | 729 |
| Profit / pierdere netă | 216.095 | 48.613 | 51.523 | -5.493 | 13.614 | -181 |
| Active imobilizate | 53.400 | 7.137 | 9.176 | 11.215 | 13.254 | 15.324 |
| Active circulante | 192.587 | 49.791 | 68.360 | 36.263 | 24.222 | 19.051 |
| Stocuri | 2.904 | — | 3.077 | 9.227 | 15.947 | 13.618 |
| Creanțe | 171.557 | 15.119 | 38.744 | 22.013 | 2.623 | 389 |
| Casa și conturi la bănci | 18.126 | 34.672 | 26.539 | 5.023 | 5.652 | 5.044 |
| Cheltuieli în avans | 139 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 28.830 | 7.114 | 24.813 | 38.538 | 23.043 | 33.556 |
| Capitaluri proprii | 217.296 | 49.814 | 52.723 | 8.940 | 14.433 | 819 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.01.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 3299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIERUL DE RĂȘINI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J35/39/2020 |
| EUID | ROONRC.J35/39/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-01-10 |
| Sediu social | Str. CXI, 19, CAMERA 2, Sat Şag Com. Şag, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. CXI, NR.19, CAMERA 2 |
| Telefon | 0785206202 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A AND D PREMIUM GRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALUMENTIM SRL | aceeași clădire |
| AS PREST 25 SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| AUTO BALANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO TUDI STO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BAC SUPPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| DKP SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MOB LAKOMO SRL inactiv | aceeași clădire |
| RAFA IMOBILIARE S.R.L. | aceeași clădire |
| SAM SBD SERVICES SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| SAMY-LENU INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ADAM EVALUATION S.R.L. | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3299 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Timiş
| 1830126 | KORTNER & CO SRL |
| 2797362 | GALLPRINT SRL |
| 2804281 | RUNCULET SRL |
| 3042469 | MINI SANIT SRL |
| 4526874 | MAGNETIC SRL |
| 5342594 | ANSA-INTERMED SRL |
| 9493204 | MORANDUZZO ROMANIA SRL |
| 10575723 | BEN PLAST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25