CAVELISE CONSULTING S.R.L.
CUI 42096567 · J32/32/2020
CAVELISE CONSULTING S.R.L. are CUI 42096567, nr. de înregistrare J32/32/2020, înmatriculată pe 13.01.2020. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 111.580 lei, profit net 48.502 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 112 mii lei · mediana 172 mii lei | 65% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 31 mii lei | 154% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.5% · mediana 23.7% | 184% din mediană |
| Cifră pe salariat | 112 mii lei · mediana 176 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 111.580 | 89.010 | 181.070 | 48.415 | 63.710 | 83.507 |
| Venituri totale | 111.580 | 89.061 | 181.070 | 48.415 | 63.710 | 83.507 |
| Cheltuieli totale | 54.120 | 16.218 | 39.487 | 24.123 | 28.206 | 17.831 |
| Profit / pierdere brută | 57.460 | 72.843 | 141.583 | 24.292 | 35.504 | 65.676 |
| Profit / pierdere netă | 48.502 | 61.357 | 119.278 | 23.226 | 33.615 | 63.353 |
| Active imobilizate | — | — | 4.746 | 11.208 | 17.735 | 24.299 |
| Active circulante | 67.250 | 87.247 | 163.337 | 77.673 | 80.431 | 39.654 |
| Creanțe | 7.572 | 4.475 | 8.986 | 4.510 | 2.684 | 927 |
| Casa și conturi la bănci | 59.678 | 82.772 | 154.351 | 73.163 | 77.747 | 38.727 |
| Cheltuieli în avans | 1.026 | 979 | 1.009 | 1.176 | 1.372 | 508 |
| Datorii | 11.303 | 7.145 | 4.278 | 1.241 | 2.370 | 908 |
| Venituri în avans | 1.240 | 750 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 55.733 | 80.331 | 164.814 | 88.816 | 97.168 | 63.553 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.01.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAVELISE CONSULTING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J32/32/2020 |
| EUID | ROONRC.J32/32/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-01-13 |
| Sediu social | Str. Semaforului, 28, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SEMAFORULUI, NR.28, SC.B, ET.10, AP.79 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALI - TED SRL | aceeași clădire |
| ECO LUX SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMOB SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| M&A MIRAVIA S.R.L. | aceeași clădire |
| MASCADI PREST SRL | aceeași clădire |
| OVI IMMOBILIEN SIBIU SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRO MIN SIB SRL | aceeași clădire |
| RTZ FORTUNE S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIDESERT SRL-D | 55 m |
| BAUFEST CONCEPT S.R.L. | 55 m |
| BAUFEST CONSTRUCT SRL | 55 m |
| BAUFEST DESIGN S.R.L. | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6920 | 2023 – 2025 |
| 8211 | 2020 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Sibiu
| 783379 | DIAMANT A S SRL |
| 783433 | ALCONS SRL |
| 790295 | LEXCONT SRL |
| 798698 | UNIC SRL |
| 2456454 | CONTECO SRL |
| 2456594 | EVIDENTA SRL |
| 3296750 | TOMA CONT SRL |
| 4547478 | CONTABIL BO EM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08