ART & PIC BUSINESS S.R.L.
CUI 42298566 · J2020000867234
ART & PIC BUSINESS S.R.L. are CUI 42298566, nr. de înregistrare J2020000867234, înmatriculată pe 20.02.2020. Sediul social e în Oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 366.901 lei, profit net 181.797 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 367 mii lei · mediana 286 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 182 mii lei · mediana 113 mii lei | 161% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 49.5% · mediana 45.2% | 110% din mediană |
| Cifră pe salariat | 183 mii lei · mediana 297 mii lei | 62% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 366.901 | 312.415 | 205.323 | 78.268 | 27.952 | 18.442 |
| Venituri totale | 366.901 | 312.415 | 205.598 | 78.778 | 27.952 | 18.442 |
| Cheltuieli totale | 174.097 | 113.720 | 86.195 | 35.008 | 15.301 | 10.691 |
| Profit / pierdere brută | 192.804 | 198.695 | 119.403 | 43.770 | 12.651 | 7.751 |
| Profit / pierdere netă | 181.797 | 189.322 | 117.353 | 42.410 | 11.801 | 7.211 |
| Active imobilizate | 5.310 | 10.564 | 10.885 | 9.279 | 998 | 1.384 |
| Active circulante | 194.104 | 240.717 | 112.995 | 43.925 | 18.483 | 9.668 |
| Stocuri | 787 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 191.578 | 39.050 | 19.239 | 8.028 | 3.000 | 1.933 |
| Casa și conturi la bănci | 1.739 | 201.667 | 93.756 | 35.897 | 15.483 | 7.735 |
| Datorii | 17.417 | 20.494 | 6.325 | 1.322 | 269 | 3.641 |
| Capitaluri proprii | 181.997 | 230.787 | 117.555 | 51.882 | 19.212 | 7.411 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.02.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ART & PIC BUSINESS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000867234 |
| EUID | ROONRC.J2020000867234 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-02-20 |
| Sediu social | Şos. Olteniţei, 17J, camera nr.1, Orş. Popeşti-Leordeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, ŞOS. OLTENIŢEI, NR.17J, CAMERA NR.1, BL.8, ET.2, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTMAC SYSTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| AMA TRAVEL INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ARRO INGDOR S.R.L. | aceeași clădire |
| BIKEBAR S.R.L. | aceeași clădire |
| BOG VENDING SERVICES SRL | aceeași clădire |
| BRAVO TREND S.R.L. | aceeași clădire |
| DADENT EXPERT SRL | aceeași clădire |
| EXPERT-ABUTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| NILARI WINGS S.R.L. | aceeași clădire |
| NOTE CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| SEBROF PUBLISHING SRL inactiv | aceeași clădire |
| SW WELL WRITTEN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25