FABDENTALL S.R.L.
CUI 42374124 · J2020003466401
FABDENTALL S.R.L. are CUI 42374124, nr. de înregistrare J2020003466401, înmatriculată pe 06.03.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 161.946 lei, profit net 17.884 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 162 mii lei · mediana 220 mii lei | 74% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 40 mii lei | 45% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 11% · mediana 22.2% | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 81 mii lei · mediana 202 mii lei | 40% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 161.946 | 178.661 | 167.839 | 166.154 | 177.627 | 86.295 |
| Venituri totale | 161.946 | 178.661 | 167.839 | 166.154 | 177.627 | 86.295 |
| Cheltuieli totale | 139.932 | 81.846 | 41.907 | 35.539 | 33.370 | 17.759 |
| Profit / pierdere brută | 22.014 | 96.815 | 125.932 | 130.615 | 144.257 | 68.536 |
| Profit / pierdere netă | 17.884 | 91.723 | 124.506 | 129.038 | 142.693 | 67.707 |
| Active circulante | 39.829 | 103.217 | 139.780 | 130.916 | 211.821 | 73.196 |
| Stocuri | 514 | 514 | 179 | — | — | — |
| Creanțe | 9.830 | 74.000 | 102.393 | 125.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.485 | 28.703 | 37.208 | 5.916 | 211.821 | 73.196 |
| Datorii | 3.831 | 11.103 | 10.996 | 1.638 | 1.221 | 5.289 |
| Capitaluri proprii | 35.998 | 92.114 | 128.784 | 129.278 | 210.600 | 67.907 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 21.06.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FABDENTALL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/3466/2020 |
| EUID | ROONRC.J2020003466401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-06 |
| Sediu social | Str. Parafinei, 6, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. PARAFINEI, NR.6, CAMERA 1, ET.2, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FEEDFINDER S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBYS & MIHAI EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBYS EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| SYSTEMS CONSULTING D&S SRL | 49 m |
| BY@NK & L@VYNY@ STYLE SRL inactiv | 53 m |
| AB4S CONSULTING S.R.L. | 55 m |
| BIROU PROIECTARE MAVI S.R.L. | 55 m |
| CLIMATIAS FULL S.R.L. | 55 m |
| DR. RALUCA LOSTUN CHIRURGIE PLASTICĂ S.R.L. inactiv | 55 m |
| ELISABETH COLLECTION S.R.L. inactiv | 55 m |
| GLAMOUR CONCEPT BY DIANA S.R.L. | 55 m |
| KINDERGARTEN QUEEN ELISABETH SRL inactiv | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25