EVERGREEN FOOD S.R.L.
CUI 42411583 · J2020000799137
EVERGREEN FOOD S.R.L. are CUI 42411583, nr. de înregistrare J2020000799137, înmatriculată pe 16.03.2020. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2025: cifră de afaceri 9.957 lei, profit net 2.213 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 166 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 1 mii lei | 171% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 22.2% · mediana 1% | de 22× mediana |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.957 | 135.014 | 104.413 | 285.257 | 133.801 | 37.338 |
| Venituri totale | 9.957 | 135.014 | 104.440 | 285.257 | 133.801 | 37.338 |
| Cheltuieli totale | 7.345 | 80.423 | 47.253 | 206.600 | 88.823 | 40.391 |
| Profit / pierdere brută | 2.612 | 54.591 | 57.187 | 78.657 | 44.978 | -3.053 |
| Profit / pierdere netă | 2.213 | 47.166 | 56.179 | 76.569 | 43.667 | -4.064 |
| Active imobilizate | 0 | — | 417 | — | 733 | — |
| Active circulante | 164.368 | 162.940 | 137.362 | 78.781 | 41.889 | 1.308 |
| Stocuri | 994 | 6.156 | — | 10.140 | 8.307 | 1.172 |
| Creanțe | 144.534 | 139.556 | 5.849 | 500 | 500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.840 | 17.228 | 131.513 | 68.141 | 33.082 | 136 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.648 | — | — | — |
| Datorii | 6.590 | 7.375 | 7.027 | 1.972 | 2.819 | 5.172 |
| Capitaluri proprii | 157.778 | 155.565 | 132.400 | 76.809 | 39.803 | -3.864 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.03.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVERGREEN FOOD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/799/2020 |
| EUID | ROONRC.J2020000799137 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-16 |
| Sediu social | Str. Ţepeş Vodă, 27, CAMERA NR.2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.27, CAMERA NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROSTEL S.R.L. | aceeași clădire |
| PARISTELC SRL | aceeași clădire |
| ROCK ART GRAPHICS SRL | aceeași clădire |
| VESPA CITY TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| VITAL ONE SRL inactiv | aceeași clădire |
| WATER LAB CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| AXA TOTAL SRL | 30 m |
| HOUSE OF HORRIFIX S.R.L. | 30 m |
| LUXURY DESIGN MANAGEMENT S.R.L. | 30 m |
| NTY STYLE MANAGEMENT S.R.L. | 30 m |
| TWO REAL FRIENDS S.R.L. | 30 m |
| BEBE IMPACT S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1857806 | BOCA SRL |
| 1860470 | TALAPAN SRL |
| 1863158 | COSTAS SRL |
| 1866731 | MONA LUX SRL |
| 1868210 | ATLANTIDA GRAMA SRL |
| 1870511 | ROCRIS SRL |
| 1872539 | CLASS SRL |
| 1872695 | RASARIT DE SOARE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25