MUG BUILDS DREAMS S.R.L.
CUI 42412929 · J10/254/2020
MUG BUILDS DREAMS S.R.L. are CUI 42412929, nr. de înregistrare J10/254/2020, înmatriculată pe 16.03.2020. Sediul social e în Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 141.350 lei, profit net 55.964 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 141 mii lei · mediana 221 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 19 mii lei | 300% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 39.6% · mediana 9.3% | 426% din mediană |
| Cifră pe salariat | 141 mii lei · mediana 141 mii lei | 100% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 141.350 | 41.810 | 73.400 | 83.400 | 60.600 | 43.810 |
| Venituri totale | 141.350 | 41.310 | 73.900 | 83.400 | 60.600 | 43.810 |
| Cheltuieli totale | 74.978 | 53.896 | 44.204 | 21.040 | 27.951 | 37.044 |
| Profit / pierdere brută | 66.372 | -12.586 | 29.696 | 62.360 | 32.649 | 6.766 |
| Profit / pierdere netă | 55.964 | -12.586 | 28.291 | 61.424 | 31.381 | 5.802 |
| Active circulante | 130.543 | 65.566 | 62.327 | 126.896 | 65.508 | 34.458 |
| Stocuri | — | 738 | 1.238 | 8.648 | 8.648 | — |
| Creanțe | 6.000 | — | 14 | — | 2.100 | 2.100 |
| Casa și conturi la bănci | 124.543 | 64.828 | 61.075 | 118.248 | 54.760 | 32.358 |
| Datorii | 58.674 | 49.661 | 33.836 | 28.089 | 28.125 | 28.456 |
| Capitaluri proprii | 71.869 | 15.905 | 28.491 | 98.807 | 37.383 | 6.002 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.03.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUG BUILDS DREAMS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J10/254/2020 |
| EUID | ROONRC.J10/254/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-16 |
| Sediu social | Str. VIROAGA, 2, Sat Stâlpu Com. Stâlpu, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT STÂLPU COM. STÂLPU, STR. VIROAGA, NR.2 |
| Telefon | 0766850565 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRICOR PĂDURARU S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMINA M MERCATO FASHION SRL | 177 m |
| NEWECO BUZĂU SRL inactiv | 194 m |
| ANDALY MAXIM TOUR S.R.L. | 238 m |
| DELIRIO MIO DESIGN S.R.L. | 255 m |
| THANGALLA SHOP S.R.L. | 255 m |
| BRILIANCE EUROSERV S.R.L. | 302 m |
| GUSTUL BUCATELOR DE ACASĂ S.R.L. inactiv | 332 m |
| GABI DIVERS INTERSERV S.R.L. | 337 m |
| MAGENTIS SRL | 337 m |
| MARIO ANGEL SPECIAL ALX S.R.L. | 337 m |
| AGV FUTURE EDEN STAR S.R.L. inactiv | 366 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Buzău
| 1146005 | REBAMA SRL |
| 1146013 | LICIU CON SRL |
| 1150677 | ZAHIU ELVA SRL |
| 1159820 | GORCEFAL SRL |
| 1160654 | IZOFOREX SRL |
| 1167393 | CONLOC SA |
| 2812365 | ASTERIX IMPEX SRL |
| 3491760 | CONSTANT COMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25