GP PURE RENOVATIONS S.R.L.
CUI 42419285 · J13/823/2020
GP PURE RENOVATIONS S.R.L. are CUI 42419285, nr. de înregistrare J13/823/2020, înmatriculată pe 17.03.2020. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 100.791 lei, profit net 3.182 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -35 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 100.791 | 284.214 | 83.258 | 205.146 | 90.100 |
| Venituri totale | 0 | 100.791 | 284.214 | 83.258 | 205.146 | 90.100 |
| Cheltuieli totale | 35.096 | 96.651 | 176.944 | 148.310 | 171.869 | 167.644 |
| Profit / pierdere brută | -35.096 | 4.140 | 107.270 | -65.052 | 33.277 | -77.544 |
| Profit / pierdere netă | -35.096 | 3.182 | 104.428 | -65.885 | 31.226 | -78.398 |
| Active imobilizate | 7.265 | 10.691 | 12.397 | 14.901 | 27.968 | 31.471 |
| Active circulante | 46 | 7.627 | 33.300 | 7.894 | 6.479 | 1.783 |
| Stocuri | — | — | 7.411 | 5.628 | 2.933 | — |
| Creanțe | 33 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13 | 7.627 | 25.889 | 2.266 | 3.546 | 1.783 |
| Cheltuieli în avans | 237 | 654 | — | 1.420 | — | — |
| Datorii | 47.891 | 24.219 | 54.126 | 137.072 | 81.418 | 111.452 |
| Capitaluri proprii | -40.343 | -5.247 | -8.429 | -112.857 | -46.971 | -78.198 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GP PURE RENOVATIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/823/2020 |
| EUID | ROONRC.J13/823/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-17 |
| Sediu social | Aleea Garofiţei, 4, CAMERA 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA GAROFIŢEI, NR.4, CAMERA 2, BL.L80, SC.B, ET.2, AP.32 |
| Telefon | 0720230619 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALERIM EXPERT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMELSOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST COMPANY INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ECO FANTASY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECO INSTAL FORAJ S.R.L. | aceeași clădire |
| LIPOPLAST-ISOGLAS SRL | aceeași clădire |
| A-Z MAXIMO CONS S.R.L. | 27 m |
| CAFE BAQUE TO GO S.R.L. | 27 m |
| CATURRA COFFEE INVESTMENT S.R.L. inactiv | 27 m |
| DIAGNOSTICAREA KARMEI S.R.L. | 27 m |
| ERGA GALATI SRL FILIALA CONSTANTA SRL FILIALA FARA PERSONALITATE JURIDICA | 27 m |
| FINKE OIL SRL inactiv | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Constanţa
| 1862020 | ZORILE SRL |
| 1867494 | CONTRAFORT N SRL |
| 1900230 | CONSTRUCTII FEROVIARE SA |
| 2408333 | VILA SA |
| 2409444 | MAJOR CONPREST SRL |
| 2412687 | PROPSIM SRL |
| 2428586 | LAURENCE SRL |
| 3249961 | SERBAN COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25