JAK BAND 2006 S.R.L.
CUI 42434714 · J2020000886358
JAK BAND 2006 S.R.L. are CUI 42434714, nr. de înregistrare J2020000886358, înmatriculată pe 30.03.2020. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 231.641 lei, profit net 29.127 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 232 mii lei · mediana 158 mii lei | 146% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 5 mii lei | 558% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 12.6% · mediana 3.2% | 394% din mediană |
| Cifră pe salariat | 232 mii lei · mediana 175 mii lei | 133% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 231.641 | 212.095 | 111.557 | 203.347 | 135.725 | — |
| Venituri totale | 243.206 | 212.095 | 111.557 | 203.347 | 140.342 | 0 |
| Cheltuieli totale | 206.631 | 201.020 | 133.206 | 142.863 | 105.301 | 27.110 |
| Profit / pierdere brută | 36.575 | 11.075 | -21.649 | 60.484 | 35.041 | -27.110 |
| Profit / pierdere netă | 29.127 | 8.954 | -22.765 | 58.100 | 33.572 | -27.110 |
| Active imobilizate | 64.570 | 87.688 | 110.805 | 208 | 1.539 | 3.036 |
| Active circulante | 153.128 | 111.529 | 75.694 | 94.873 | 29.672 | 64 |
| Stocuri | 30 | 30 | 30 | 30 | — | — |
| Creanțe | 105.000 | 14 | 37 | 10 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.098 | 111.485 | 75.627 | 94.833 | 29.672 | 64 |
| Datorii | 137.319 | 147.966 | 144.202 | 30.019 | 24.249 | 29.710 |
| Capitaluri proprii | 80.379 | 51.251 | 42.297 | 65.062 | 6.962 | -26.610 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.03.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JAK BAND 2006 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000886358 |
| EUID | ROONRC.J2020000886358 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-30 |
| Sediu social | Str. Dunărea, 7, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DUNĂREA, NR.7, ET.2, AP.34 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLONDY VALENS S.R.L. | aceeași clădire |
| D.M. WOLF LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| DEVDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO BASE FINANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ECO BASE TAILORING S.R.L. | aceeași clădire |
| JAK BAND 2001 S.R.L. | aceeași clădire |
| JAK BAND 2002 S.R.L. | aceeași clădire |
| JAK BAND 2003 S.R.L. | aceeași clădire |
| JAK BAND 2004 S.R.L. | aceeași clădire |
| JAK BAND 2005 S.R.L. | aceeași clădire |
| NOUĂ 12 SRL inactiv | aceeași clădire |
| POWERBIT IT AND CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25