MNK MANAGEMENT VISION S.R.L.
CUI 42439282 · J40/4353/2020
MNK MANAGEMENT VISION S.R.L. are CUI 42439282, nr. de înregistrare J40/4353/2020, înmatriculată pe 02.04.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 229.166 lei, profit net 48.942 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 229 mii lei · mediana 105 mii lei | 218% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 7 mii lei | 725% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 21.4% · mediana 10.2% | 210% din mediană |
| Cifră pe salariat | 229 mii lei · mediana 110 mii lei | 209% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 229.166 | 52.081 | 291.020 | 403.540 | 235.328 | 150.062 |
| Venituri totale | 229.166 | 62.136 | 291.020 | 403.540 | 235.328 | 150.062 |
| Cheltuieli totale | 177.978 | 277.874 | 128.937 | 116.684 | 37.746 | 16.885 |
| Profit / pierdere brută | 51.188 | -215.738 | 162.083 | 286.856 | 197.582 | 133.177 |
| Profit / pierdere netă | 48.942 | -216.360 | 159.610 | 274.989 | 190.664 | 128.976 |
| Active imobilizate | 4.740 | 12.806 | 25.286 | 43.360 | 49.583 | 244 |
| Active circulante | 141.319 | 46.243 | 299.636 | 657.783 | 161.941 | 131.924 |
| Stocuri | — | — | 400 | 400 | 400 | — |
| Creanțe | 48.552 | 23.180 | 3.226 | 340.595 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 92.767 | 23.063 | 296.010 | 316.788 | 161.541 | 131.924 |
| Cheltuieli în avans | 2.346 | 2.346 | 5.777 | 9.534 | — | — |
| Datorii | 105.802 | 67.511 | 120.455 | 435.448 | 20.620 | 2.992 |
| Capitaluri proprii | 42.603 | -6.116 | 210.244 | 275.229 | 190.904 | 129.176 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.04.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MNK MANAGEMENT VISION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/4353/2020 |
| EUID | ROONRC.J40/4353/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-04-02 |
| Sediu social | Str. Austrului, 1, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. AUSTRULUI, NR.1, CAMERA 1, BL.1, SC.A, ET.6, AP.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROSELL INVEST EXPO SRL | aceeași clădire |
| ALEX TACHE ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| ECADENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| HORIZON COMMUNICATIONS SRL | aceeași clădire |
| JTP AUTOMOTIVE PROFESSIONAL SRL | aceeași clădire |
| MARAMI COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEAT MARKET BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| SERVICII AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| TNG DRIVE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| URBAN ADVENTURE SRL | aceeași clădire |
| GIISPE PROCOM SRL inactiv | 18 m |
| NAVALNIC SRL inactiv | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2022 – 2025 |
| 7022 | 2020 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25