ANS TRACK SERV S.R.L.
CUI 42450973 · J2020001164123
ANS TRACK SERV S.R.L. are CUI 42450973, nr. de înregistrare J2020001164123, înmatriculată pe 13.04.2020. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 142.963 lei, profit net 41.082 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 143 mii lei · mediana 129 mii lei | 110% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 4 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.7% · mediana 3.6% | 797% din mediană |
| Cifră pe salariat | 143 mii lei · mediana 112 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 142.963 | 135.444 | 123.920 | 115.492 | 71.745 | 60.667 |
| Venituri totale | 142.998 | 135.444 | 124.073 | 115.492 | 71.745 | 60.667 |
| Cheltuieli totale | 100.558 | 82.607 | 86.908 | 39.192 | 25.021 | 11.684 |
| Profit / pierdere brută | 42.440 | 52.837 | 37.165 | 76.300 | 46.724 | 48.983 |
| Profit / pierdere netă | 41.082 | 51.686 | 36.110 | 73.893 | 44.615 | 47.290 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 41 |
| Active circulante | 58.190 | 91.067 | 63.258 | 84.468 | 84.721 | 50.762 |
| Creanțe | 39.968 | — | 9.962 | 56.322 | 31.578 | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.222 | 91.067 | 53.296 | 28.146 | 53.143 | 50.762 |
| Datorii | 16.798 | 6.763 | 9.228 | 10.334 | 39.866 | 3.313 |
| Capitaluri proprii | 41.392 | 84.304 | 54.030 | 74.134 | 44.855 | 47.490 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.04.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANS TRACK SERV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001164123 |
| EUID | ROONRC.J2020001164123 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-04-13 |
| Sediu social | Str. Jiului, 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. JIULUI, NR.2, BL.V4, SC.1, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DB MEDIAMINDS S.R.L. | aceeași clădire |
| GABICOM SRL | aceeași clădire |
| IVIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| PROMAXSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| STONE TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| TEPLIGHT STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| TOPO CLASS SRL | 31 m |
| ALEXDANI TRANS SRL | 34 m |
| BIOSPOT BEAUTY S.R.L. | 34 m |
| DIARAM SELLER S.R.L. | 34 m |
| EXPRESS CONSULT ASIG SRL | 34 m |
| FAST SOLUTION SRL inactiv | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 39996658 | KOCSIS IMRE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 43102276 | TEPLIGHT STUDIO S.R.L. |
| 49354043 | DB MEDIAMINDS S.R.L. |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Cluj
| 202980 | TCM SA |
| 205294 | DONATH SERVICE SRL |
| 212348 | BIGS IMPORT EXPORT SRL |
| 227497 | RAKOSI AUTO S.R.L. |
| 231978 | BEPA IMPORT EXPORT SRL |
| 232698 | RAUR IMPEX SRL |
| 235325 | FARCAS SERVICE SRL |
| 237016 | IONION IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25