Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ETIQUETTE MEDICAL CENTER S.R.L.

CUI 42480273 · J2020000355157

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ETIQUETTE MEDICAL CENTER S.R.L. are CUI 42480273, nr. de înregistrare J2020000355157, înmatriculată pe 06.05.2020. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 4.048.968 lei, profit net 306.372 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 39%
+1 9 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 4,0 mil lei · mediana 220 mii lei de 18× mediana
Profit net 306 mii lei · mediana 40 mii lei 763% din mediană
Salariați 9 · mediana 1 900% din mediană
Marjă netă 7.6% · mediana 22.2% 34% din mediană
Cifră pe salariat 450 mii lei · mediana 202 mii lei 223% din mediană

Comparat cu 38.017 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 4,0 mil lei
2020: 824 mii lei 202021: 2,4 mil lei 212022: 2,8 mil lei 222023: 2,3 mil lei 232024: 2,9 mil lei 242025: 4,0 mil lei 25
Profit net 306 mii lei
2020: 272 mii lei 202021: 826 mii lei 212022: 702 mii lei 222023: 166 mii lei 232024: 275 mii lei 242025: 306 mii lei 25
Salariați 9
2020: 5 202021: 6 212022: 8 222023: 8 232024: 9 242025: 9 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă4.048.9682.906.7672.302.5562.773.1772.425.371823.849
Venituri totale4.048.9682.907.3662.302.5562.773.1772.425.371823.849
Cheltuieli totale3.684.4802.575.2482.113.5852.043.2691.576.319544.476
Profit / pierdere brută364.488332.118188.971729.908849.052279.373
Profit / pierdere netă306.372274.960165.945702.238825.968272.191
Active imobilizate849.5351.006.3931.027.496910.177659.986447.492
Active circulante599.423275.675364.475687.525650.394320.479
Stocuri1.5764.0610043.13825.520
Creanțe382.16353.306343.201638.0796.9733.129
Casa și conturi la bănci215.684218.30821.27449.446600.283291.830
Datorii1.154.9281.092.9671.311.885895.264484.212495.580
Capitaluri proprii294.030189.10180.086702.438826.168272.391
Capital subscris vărsat200200200200200200
Număr mediu de salariați998865

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 06.05.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
CAEN principal8623
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCETIQUETTE MEDICAL CENTER S.R.L.
Nr. reg. com.J2020000355157
EUIDROONRC.J2020000355157
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-05-06
Sediu socialCal. Domneasca, 159, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, CAL. DOMNEASCA, NR.159
Telefon0744344044
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ETIQUETTE ESTHETIC DENT S.R.L. inactiv aceeași clădire
EUROTOP DR BUTA S.R.L. aceeași clădire
KARDINAL MEDICAL CENTER S.R.L. aceeași clădire
MEDNARDIAB S.R.L. 80 m
VASIS-GRUP SRL inactiv 87 m
AEA PREST CONSULTING S.R.L. 97 m
CRISMIT SERV SRL 97 m
EQUIP TEX LOGISTIC S.R.L. 97 m
WELSTARMED S.R.L. 97 m
PCK CONCEPT SRL inactiv 109 m
RAYUEDU S.R.L. 114 m
SANDYCKS SRL inactiv 114 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86232020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

22198589 KARDINAL MEDICAL CENTER S.R.L.
37971487 EUROTOP DR BUTA S.R.L.
48365524 ETIQUETTE ESTHETIC DENT S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (7)

3250862186228623869186998710

Alte firme din Dâmboviţa

888839 MAG DENTAL SRL
908693 ALEX-DENT SRL
912520 CENTRUL MEDICAL PROLIFE SRL
913797 CABINET STOMATOLOGIC DR.CAMELIA DEFTU SRL
915267 R.G.- IMPEX SRL
917268 ALATECH - SAM SRL
920930 DENTA SRL
931920 TATI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25