GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L.
CUI 42511019 · J2020000343109
GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L. are CUI 42511019, nr. de înregistrare J2020000343109, înmatriculată pe 19.05.2020. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 2.810.905 lei, profit net 2.173.012 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,8 mil lei · mediana 172 mii lei | de 16× mediana |
| Profit net | 2,2 mil lei · mediana 31 mii lei | de 69× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 77.3% · mediana 23.6% | 328% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,4 mil lei · mediana 176 mii lei | 799% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.810.905 | 2.544.640 | 1.007.140 | 1.311.905 | 654.122 | 219.062 |
| Venituri totale | 2.822.237 | 2.544.640 | 1.007.140 | 1.311.905 | 654.122 | 219.062 |
| Cheltuieli totale | 242.714 | 242.429 | 209.620 | 210.200 | 169.738 | 69.373 |
| Profit / pierdere brută | 2.579.523 | 2.302.211 | 797.520 | 1.101.705 | 484.384 | 149.689 |
| Profit / pierdere netă | 2.173.012 | 1.941.169 | 670.891 | 1.088.848 | 477.974 | 147.329 |
| Active imobilizate | 5.461 | 3.998 | 6.818 | 9.714 | 2.696 | — |
| Active circulante | 2.559.063 | 2.022.580 | 728.023 | 1.193.891 | 497.859 | 162.427 |
| Stocuri | 20.000 | — | — | 2.948 | — | — |
| Creanțe | 2.170.256 | 1.678.373 | 475.052 | 917.571 | 387.248 | — |
| Casa și conturi la bănci | 368.807 | 344.207 | 252.971 | 273.372 | 110.611 | 162.427 |
| Datorii | 390.312 | 84.209 | 62.750 | 113.557 | 21.381 | 14.098 |
| Capitaluri proprii | 2.174.212 | 1.942.369 | 672.091 | 1.090.048 | 479.174 | 148.329 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000343109 |
| EUID | ROONRC.J2020000343109 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-05-19 |
| Sediu social | Str. Speranţei, 12, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. SPERANŢEI, NR.12 |
| Telefon | 0743101587 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| UPC SOF & AND CONSULTING S.R.L. | 50 m |
| G&G ANTIQUE CONCEPT SRL | 150 m |
| IADADIA PROD CART S.R.L. inactiv | 189 m |
| N&A AUTO TYRES S.R.L. | 227 m |
| BITDELIVERY CONCEPT S.R.L. | 230 m |
| SGS URBAN ROOF S.R.L. | 230 m |
| ALBA DENTIS NOVA S.R.L. | 268 m |
| LIV DENTISTRY CENTER S.R.L. | 268 m |
| MARY ROSE 2006 SRL | 319 m |
| KOGAIONON SOFTWARE S.R.L. inactiv | 322 m |
| BPN DACII TOTAL LIBERI S.R.L. | 323 m |
| NCV EDIL MAŞINI SRL | 348 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08