HUSTLERR MEDIA S.R.L.
CUI 42534993 · J2020000503332
HUSTLERR MEDIA S.R.L. are CUI 42534993, nr. de înregistrare J2020000503332, înmatriculată pe 25.05.2020. Sediul social e în Municipiul Fălticeni, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 1.852.217 lei, profit net 303.943 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 172 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 304 mii lei · mediana 31 mii lei | 965% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 16.4% · mediana 23.7% | 69% din mediană |
| Cifră pe salariat | 463 mii lei · mediana 176 mii lei | 263% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.852.217 | 1.532.876 | 829.193 | 298.254 | 265.938 | 56.209 |
| Venituri totale | 1.852.621 | 1.533.614 | 829.197 | 298.262 | 265.938 | 56.209 |
| Cheltuieli totale | 1.472.496 | 781.991 | 307.094 | 151.980 | 55.255 | 2.271 |
| Profit / pierdere brută | 380.125 | 751.623 | 522.103 | 146.282 | 210.683 | 53.938 |
| Profit / pierdere netă | 303.943 | 706.556 | 513.977 | 143.360 | 207.383 | 52.276 |
| Active imobilizate | 476.149 | 544.446 | 294.094 | 17.689 | 7.700 | — |
| Active circulante | 826.514 | 634.783 | 468.318 | 139.241 | 257.380 | 53.922 |
| Stocuri | 6.697 | — | 1.785 | — | — | — |
| Creanțe | 779.740 | 456.174 | 452.859 | 139.069 | 247.254 | 5.117 |
| Casa și conturi la bănci | 40.077 | 178.609 | 13.674 | 172 | 10.126 | 48.805 |
| Cheltuieli în avans | 2.569 | 13.569 | 1.284 | — | — | — |
| Datorii | 1.001.049 | 486.002 | 249.479 | 13.330 | 5.221 | 1.446 |
| Capitaluri proprii | 304.183 | 706.796 | 514.217 | 143.600 | 259.859 | 52.476 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HUSTLERR MEDIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000503332 |
| EUID | ROONRC.J2020000503332 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-05-25 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 35, Mun. Fălticeni, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.35 |
| Telefon | 0767235727 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MOT MARKETING SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| PBF CAPITAL GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| AROBIN S.R.L. | 57 m |
| UNDERGROUND TRUCKING S.R.L. | 57 m |
| AVANTAGE CONSTRUCT SRL | 64 m |
| INTER-VOYAGE SRL | 64 m |
| ROXANA SRL | 97 m |
| LV FOOD&TRAVEL S.R.L. | 120 m |
| TOP CAD GIS SISTEM S.R.L. | 120 m |
| NOVA GURMAND SRL inactiv | 143 m |
| AUTOSPACE SHIP S.R.L. | 146 m |
| MAGIC SRL | 152 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Suceava
| 4030462 | DELFICOM SRL |
| 4438616 | CADRAN PROD SRL |
| 9633863 | AMANUNTUL SRL |
| 12770534 | VOLARE COM SRL |
| 14576594 | AROND SRL |
| 14814211 | MELANY SRL |
| 14960462 | ADFACTORY SRL |
| 15582640 | PUBLICRIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25