BISTRO RENAISSANCE DIVERS S.R.L.
CUI 42546246 · J2020000375104
BISTRO RENAISSANCE DIVERS S.R.L. are CUI 42546246, nr. de înregistrare J2020000375104, înmatriculată pe 27.05.2020. Sediul social e în Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 3.098.026 lei, pierdere netă 770.269 lei, 24 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-19 | ORAS NEHOIU | Servicii de catering pentru scoli (Rev.2 | 246 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,1 mil lei · mediana 166 mii lei | de 19× mediana |
| Profit net | -770 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 24 · mediana 2 | de 12× mediana |
| Marjă netă | -24.9% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 129 mii lei · mediana 131 mii lei | 98% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.098.026 | 2.621.218 | 1.401.745 | 1.115.468 | 784.318 | 209.216 |
| Venituri totale | 4.086.907 | 3.507.449 | 1.613.519 | 1.115.468 | 784.318 | 209.216 |
| Cheltuieli totale | 4.857.176 | 3.671.390 | 1.908.082 | 1.118.503 | 835.920 | 233.278 |
| Profit / pierdere brută | -770.269 | -163.941 | -294.563 | -3.035 | -51.602 | -24.062 |
| Profit / pierdere netă | -770.269 | -231.532 | -308.544 | -14.191 | -59.447 | -26.106 |
| Active imobilizate | 268.351 | 178.371 | 63.210 | 34.659 | 18.961 | 4.331 |
| Active circulante | 860.733 | 506.602 | 136.211 | 182.022 | 123.124 | 35.071 |
| Stocuri | 185.291 | 144.563 | 112.250 | 84.584 | 67.820 | 28.067 |
| Creanțe | 548.257 | 76.177 | 16.764 | 16.825 | 3.204 | 5.190 |
| Casa și conturi la bănci | 127.185 | 285.862 | 7.197 | 80.613 | 52.100 | 1.814 |
| Datorii | 2.538.973 | 1.324.593 | 607.509 | 316.225 | 227.438 | 65.308 |
| Capitaluri proprii | -1.409.889 | -639.620 | -408.088 | -99.544 | -85.353 | -25.906 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 24 | 19 | 13 | 11 | 10 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.05.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BISTRO RENAISSANCE DIVERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000375104 |
| EUID | ROONRC.J2020000375104 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-05-27 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, 3-5, Orş. Nehoiu, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, ORŞ. NEHOIU, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.3-5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEST WOOD NEHOIU SRL FILIALA BEREŞTI TAZLĂU inactiv | aceeași clădire |
| TRICOSIB SRL | 132 m |
| KARINA INTERCARGO S.R.L. | 222 m |
| OTIROM ROVINOTA S.R.L. | 222 m |
| VIN LA LOAIE S.R.L. | 222 m |
| FLORIN ŞI DANY TRANSPORT S.R.L. inactiv | 243 m |
| MABEL FASHION SRL | 243 m |
| ONETZ & ENACHE S.R.L. inactiv | 243 m |
| RAMALEX MOBIL MARKET SRL | 243 m |
| TEHNO VISION CONCEPT S.R.L. | 243 m |
| VALY TRANSPORT MARKET S.R.L. | 243 m |
| ACORD WILD TRAVEL S.R.L. | 273 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
| 1144365 | MUSATINII SRL |
| 1146285 | MARY PROD 95 SRL |
| 1149192 | MERIDIAN M I 92 SRL |
| 1176979 | IOVA M SRL |
| 1184360 | ANTIQUE EVENTS & CATERING SRL |
| 2406855 | TERASA PARC SRL |
| 2813042 | NEW GENERATION CLUB SRL |
| 4233424 | OVIDIU SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25