ARIANA BEST TEAM S.R.L.
CUI 42547853 · J33/514/2020
ARIANA BEST TEAM S.R.L. are CUI 42547853, nr. de înregistrare J33/514/2020, înmatriculată pe 27.05.2020. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 143.627 lei, pierdere netă 11.292 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 144 mii lei · mediana 158 mii lei | 91% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -7.9% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 144 mii lei · mediana 175 mii lei | 82% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 143.627 | 116.363 | 103.179 | 96.508 | 76.228 | 36.323 |
| Venituri totale | 143.627 | 116.363 | 103.179 | 96.508 | 76.228 | 36.323 |
| Cheltuieli totale | 153.482 | 120.910 | 121.809 | 25.292 | 19.439 | 11.551 |
| Profit / pierdere brută | -9.855 | -4.547 | -18.630 | 71.216 | 56.789 | 24.772 |
| Profit / pierdere netă | -11.292 | -5.711 | -19.507 | 68.321 | 54.502 | 23.732 |
| Active imobilizate | — | 85 | 85 | 121 | — | — |
| Active circulante | 77.559 | 87.920 | 93.007 | 138.319 | 79.191 | 24.415 |
| Creanțe | 23.152 | 44.776 | 41.497 | 35.451 | 28.909 | 6.085 |
| Casa și conturi la bănci | 54.407 | 43.144 | 51.510 | 102.868 | 50.282 | 18.330 |
| Datorii | 5.064 | 4.218 | 3.594 | 1.185 | 757 | 483 |
| Capitaluri proprii | 72.495 | 83.787 | 89.498 | 137.255 | 78.434 | 23.932 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.05.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARIANA BEST TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/514/2020 |
| EUID | ROONRC.J33/514/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-05-27 |
| Sediu social | Str. Jean Bart, 16, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. JEAN BART, NR.16, BL.1, SC.A, ET.1, AP.13 |
| Telefon | 0747841079 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ART TAILORING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASTERI DESIGN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONSTRUCTIONE BRIN BEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DOHOTARI TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| DOI-B-TOTAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DUMY PREST CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| EPOXY STYLE DESIGN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EUROALEX-RESIDENCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOODSTAR SMART S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIVLAD DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| OVY-LUY COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TYAN COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5320 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Suceava
| 7298177 | MEVAROM IMPEX SRL |
| 15789590 | NEMO-CEZAR SRL |
| 17249635 | OMAL SRL |
| 18104632 | FLORY-CURIER SRL |
| 18895243 | ECO SOLAR CONSTRUCT SRL |
| 23777600 | LITTLE FAN SRL |
| 23947195 | ACTIVROM SRL |
| 27925327 | MIHCOL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25