Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OKESHOP S.R.L.

CUI 42589417 · J5/858/2020

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OKESHOP S.R.L. are CUI 42589417, nr. de înregistrare J5/858/2020, înmatriculată pe 05.06.2020. Sediul social e în Loc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui Mihai, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2020: 439 mii lei 202021: 739 mii lei 212022: 880 mii lei 222023: 0 lei 23
Profit net 0 lei
2020: 64 mii lei 202021: 120 mii lei 212022: 75 mii lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Salariați 0
2020: 1 202021: 2 212022: 2 222023: 0 23
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă——0879.803739.267439.304
Venituri totale000900.289764.164449.809
Cheltuieli totale——0817.544639.146382.564
Profit / pierdere brută00082.745125.01867.245
Profit / pierdere netă00075.107119.85963.768
Active circulante334.660337.548337.548337.548218.408113.429
Stocuri287.794287.794287.794287.794150.1385.231
Creanțe11.28711.28711.28711.287-5.711-228
Casa și conturi la bănci35.57938.46738.46738.46773.981108.426
Datorii75.72678.61478.61478.61434.58149.461
Capitaluri proprii258.934258.934258.934258.934183.82763.968
Capital subscris vărsat200200—200200200
Număr mediu de salariați——0221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 05.06.2020
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Marghita
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOKESHOP S.R.L.
Nr. reg. com.J05/858/2020
EUIDROONRC.J5/858/2020
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-06-05
Sediu socialStr. Vörösmarty Mihály, 74, Orş. Valea lui Mihai, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, ORŞ. VALEA LUI MIHAI, STR. VÖRÖSMARTY MIHÁLY, NR.74
Telefon0740569941
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AMI & ATI SRL aceeași clădire
BOLDOG COM SRL aceeași clădire
BUJOR GARAJ LUCIOS S.R.L. aceeași clădire
DAVIDONATA SRL inactiv aceeași clădire
MOBILA ROTIV S.R.L. aceeași clădire
MOBILA VIP S.R.L. aceeași clădire
NAGY TRANS SRL aceeași clădire
NONO CARP PESCUIT S.R.L. aceeași clădire
REGTIV CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
REVIRA COMIMPEX SRL aceeași clădire
WALDORO INTERNATIONAL S.R.L. aceeași clădire
ANI-GRILL S.R.L. 150 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

9721680 DAVIDONATA SRL inactiv

CAEN autorizat (2)

47114719

Alte firme din Bihor

48017 LEGUMEX SRL
48050 PUSTA IMEX SRL
48386 ZOT GALANT SOCIETATE IN NUME COLECTIV
53382 DODO-SERVICE SRL
53447 COMPLEX O.M.V. COM SRL
54515 COMALIMENT SA
56281 PRODAS SA
56354 IREX.SERV.COM. SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25