NEW CONCEPT DENIS S.R.L.
CUI 42598679 · J2020000213217
NEW CONCEPT DENIS S.R.L. are CUI 42598679, nr. de înregistrare J2020000213217, înmatriculată pe 09.06.2020. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 14.220 lei, pierdere netă 7.665 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 129 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -53.9% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14.220 | — | — | — | 6.204 | 7.501 |
| Venituri totale | 14.236 | 0 | 0 | 0 | 6.204 | 7.501 |
| Cheltuieli totale | 21.901 | — | — | 500 | 9.488 | 7.176 |
| Profit / pierdere brută | -7.665 | 0 | 0 | -500 | -3.284 | 325 |
| Profit / pierdere netă | -7.665 | 0 | 0 | -500 | -3.470 | 107 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 61 |
| Active circulante | 17.747 | 9.737 | 9.737 | 9.737 | 9.737 | 9.485 |
| Stocuri | 13.376 | 9.627 | 9.627 | 9.627 | 9.627 | 7.363 |
| Casa și conturi la bănci | 4.371 | 110 | 110 | 110 | 110 | 2.122 |
| Datorii | 29.075 | 13.400 | 13.400 | 13.400 | 12.900 | 9.239 |
| Capitaluri proprii | -11.328 | -3.663 | -3.663 | -3.663 | -3.163 | 307 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW CONCEPT DENIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000213217 |
| EUID | ROONRC.J2020000213217 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-09 |
| Sediu social | Str. Vulturului, 53, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. VULTURULUI, NR.53 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CEREAL BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMN & STIL NSG S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMINA FLORENTINA S.R.L. | aceeași clădire |
| TINUTZA QUEEN GVN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAU.DAYNA.COM S.R.L. inactiv | 128 m |
| MARMODIM STONE S.R.L. | 128 m |
| ROUTE 07 S.R.L. inactiv | 194 m |
| CRISTI HOT S.R.L. | 252 m |
| GADB MOBILE SRL | 252 m |
| OANA & GABI TOUR S.R.L. | 344 m |
| STC DESIGN INVEST S.R.L. | 344 m |
| ALEXANDRA ŞI ELENA S.R.L. inactiv | 372 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9621 | 2025 |
| 9602 | 2024 |
| 1330 | 2020 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25