STACK SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42599771 · J23/2073/2020
STACK SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. are CUI 42599771, nr. de înregistrare J23/2073/2020, înmatriculată pe 09.06.2020. Sediul social e în Oraş Otopeni, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 730.869 lei, profit net 210.573 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 731 mii lei · mediana 159 mii lei | 461% din mediană |
| Profit net | 211 mii lei · mediana 40 mii lei | 531% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 28.8% · mediana 36.4% | 79% din mediană |
| Cifră pe salariat | 365 mii lei · mediana 221 mii lei | 166% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 730.869 | 191.484 | 206.587 | 158.189 | 170.654 | 138.498 |
| Venituri totale | 732.453 | 191.484 | 206.587 | 158.193 | 170.654 | 138.498 |
| Cheltuieli totale | 500.400 | 61.821 | 50.499 | 19.778 | 20.510 | 7.329 |
| Profit / pierdere brută | 232.053 | 129.663 | 156.088 | 138.415 | 150.144 | 131.169 |
| Profit / pierdere netă | 210.573 | 124.781 | 154.333 | 136.162 | 145.126 | 127.233 |
| Active imobilizate | 2.512 | 8.575 | 11.991 | 4.673 | 16.251 | 20.296 |
| Active circulante | 384.843 | 179.228 | 161.989 | 133.120 | 132.107 | 109.722 |
| Creanțe | 212.571 | 50.422 | 83.136 | 119.340 | 1.539 | 33.393 |
| Casa și conturi la bănci | 172.272 | 128.806 | 78.853 | 13.780 | 130.568 | 76.329 |
| Cheltuieli în avans | 397 | 133 | — | — | — | — |
| Datorii | 175.107 | 10.627 | 2.857 | 1.265 | 2.992 | 2.585 |
| Venituri în avans | 1.832 | 12.037 | 15.262 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 210.813 | 165.272 | 155.861 | 136.528 | 145.366 | 127.433 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STACK SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/2073/2020 |
| EUID | ROONRC.J23/2073/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-09 |
| Sediu social | Str. Nichita Stănescu, 12, CAMERA DE OASPETI ÎN SUPRAFATA DE 3 MP, Orş. Otopeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.12, CAMERA DE OASPETI ÎN SUPRAFATA DE 3 MP |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVANCED MARKETING SRL inactiv | aceeași clădire |
| AIS CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| DERCRIS S.R.L. | aceeași clădire |
| DERMALEXIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DITTA C.I.E.C LOGISTICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENVISTA DICHIS DESIGNS S.R.L. | aceeași clădire |
| GREAT EXPECTATIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| HOWLOGICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HUG GELATO S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERNATIONAL AVIATION SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCKY NRG S.R.L. | aceeași clădire |
| MAMO GOODS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25