MATTEAM TRANS S.R.L.
CUI 42645720 · J29/946/2020
MATTEAM TRANS S.R.L. are CUI 42645720, nr. de înregistrare J29/946/2020, înmatriculată pe 18.06.2020. Sediul social e în Sat Cocorăştii Mislii, Comuna Cocorăştii Mislii, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 98.883 lei, pierdere netă 22.810 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 99 mii lei · mediana 158 mii lei | 62% din mediană |
| Profit net | -23 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -23.1% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 49 mii lei · mediana 175 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 94.304 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98.883 | 77.450 | 40.300 | — | 6.500 | 3.000 |
| Venituri totale | 98.883 | 77.450 | 40.300 | 0 | 6.500 | 3.000 |
| Cheltuieli totale | 120.706 | 61.368 | 60.203 | 10.878 | 15.287 | 11.514 |
| Profit / pierdere brută | -21.823 | 16.082 | -19.903 | -10.878 | -8.787 | -8.514 |
| Profit / pierdere netă | -22.810 | 15.307 | -20.073 | -10.878 | -8.982 | -8.604 |
| Active imobilizate | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 |
| Active circulante | 14.063 | 4.802 | 337 | 186 | 190 | 1.544 |
| Creanțe | 4.830 | 2.330 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.233 | 2.472 | 337 | 186 | 190 | 1.544 |
| Datorii | 70.177 | 38.106 | 48.776 | 28.552 | 17.698 | 10.070 |
| Capitaluri proprii | -55.992 | -33.182 | -48.317 | -28.244 | -17.386 | -8.404 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.06.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MATTEAM TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/946/2020 |
| EUID | ROONRC.J29/946/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-18 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 5, Sat Cocorăştii Mislii Com. Cocorăştii Mislii, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT COCORĂŞTII MISLII COM. COCORĂŞTII MISLII, STR. MIHAI EMINESCU, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TROPICANA MARKET SOUND S.R.L. | 132 m |
| VISE DECORATIVE S.R.L. | 194 m |
| ARO-SIA-PROD SRL | 213 m |
| SERDAV COM S.R.L. | 213 m |
| SOMAR TOTAL SOLUTIONS SRL | 213 m |
| KINETIKA PROCARE CONCEPT S.R.L. | 217 m |
| PURE GREEN PROJECT S.R.L. | 217 m |
| ROTAUTO DETERMINED S.R.L. | 217 m |
| ROTAUTO IMPEX SERVICE S.R.L. | 217 m |
| ROTAUTO RRC S.R.L. | 217 m |
| ISL VISION S.R.L. | 224 m |
| MIHAIL ALEXANDRU CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 230 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25