VIRELIS ADMINO S.R.L.
CUI 42655413 · J7/310/2020
VIRELIS ADMINO S.R.L. are CUI 42655413, nr. de înregistrare J7/310/2020, înmatriculată pe 19.06.2020. Sediul social e în Municipiul Dorohoi, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 343.438 lei, profit net 94.713 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 343 mii lei · mediana 158 mii lei | 217% din mediană |
| Profit net | 95 mii lei · mediana 5 mii lei | de 18× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 27.6% · mediana 3.2% | 863% din mediană |
| Cifră pe salariat | 343 mii lei · mediana 175 mii lei | 197% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 343.438 | 354.806 | 474.320 | 390.632 | 227.565 | 43.851 |
| Venituri totale | 343.438 | 354.806 | 474.320 | 390.632 | 227.565 | 44.185 |
| Cheltuieli totale | 243.645 | 259.388 | 285.954 | 235.970 | 80.065 | 27.849 |
| Profit / pierdere brută | 99.793 | 95.418 | 188.366 | 154.662 | 147.500 | 16.336 |
| Profit / pierdere netă | 94.713 | 90.378 | 183.718 | 148.025 | 141.891 | 15.900 |
| Active imobilizate | 31.664 | 59.336 | 88.877 | 113.777 | 7.479 | 10.345 |
| Active circulante | 140.402 | 79.753 | 125.676 | 52.128 | 175.133 | 33.222 |
| Creanțe | 91.930 | 12.785 | 123.394 | 2.511 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.472 | 66.968 | 2.282 | 49.617 | 175.133 | 33.222 |
| Datorii | 77.153 | 32.456 | 30.635 | 17.680 | 24.621 | 27.467 |
| Capitaluri proprii | 94.913 | 106.633 | 183.918 | 148.225 | 157.991 | 16.100 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.06.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIRELIS ADMINO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J07/310/2020 |
| EUID | ROONRC.J7/310/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-19 |
| Sediu social | Str. Toporaşului, 9A, Mun. Dorohoi, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. DOROHOI, STR. TOPORAŞULUI, NR.9A |
| Telefon | 0759120981 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTIGGIANI DECOR SRL | aceeași clădire |
| MADHOUSE ROEVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEAUTY ALYS HOUSE S.R.L. inactiv | 142 m |
| LEA PATISERIE & CANDY BAR S.R.L. | 142 m |
| NEXT LEVEL OF BEAUTY S.R.L. | 142 m |
| ORIGINAL SUN GYM S.R.L. | 142 m |
| ROMSAMIRA SRL inactiv | 142 m |
| SUN GYM BURDUJENI SRL | 142 m |
| SUN GYM SPOT SRL | 142 m |
| AGRICOLA FRUGAL SRL | 182 m |
| AM STILL MAX SRL inactiv | 182 m |
| DANTRANSPORTER SRL | 182 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4942 | 2024 – 2025 |
| 4941 | 2020 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
| 614183 | FENIX COM SRL |
| 619911 | NORDATEX SRL |
| 4112600 | DOMBAS SRL |
| 4391246 | MIRVA-COM SRL |
| 4420945 | CRISTIANU IMPEX SRL |
| 6021177 | PAVRA COM SRL |
| 6037491 | M & L TRANS SRL |
| 7440300 | AGA-TRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25