PERFECTPIC FVS S.R.L.
CUI 42679412 · J40/6927/2020
PERFECTPIC FVS S.R.L. are CUI 42679412, nr. de înregistrare J40/6927/2020, înmatriculată pe 25.06.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 66.118 lei, profit net 2.097 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 66 mii lei · mediana 172 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 31 mii lei | 7% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.2% · mediana 23.7% | 14% din mediană |
| Cifră pe salariat | 66 mii lei · mediana 176 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 66.118 | 117.387 | 105.000 | 87.510 | 69.257 | 25.580 |
| Venituri totale | 66.148 | 117.387 | 105.000 | 87.510 | 69.257 | 25.580 |
| Cheltuieli totale | 63.455 | 61.513 | 57.684 | 32.501 | 21.940 | 4.014 |
| Profit / pierdere brută | 2.693 | 55.874 | 47.316 | 55.009 | 47.317 | 21.566 |
| Profit / pierdere netă | 2.097 | 54.876 | 46.424 | 53.186 | 45.281 | 20.831 |
| Active imobilizate | 13.033 | 1.929 | 3.276 | 1.372 | 2.058 | 2.743 |
| Active circulante | 97.674 | 117.091 | 79.956 | 69.370 | 40.571 | 18.703 |
| Creanțe | — | 2.114 | 5.606 | 15.873 | 2.293 | 2.950 |
| Casa și conturi la bănci | 97.674 | 114.977 | 74.350 | 53.497 | 38.278 | 15.753 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.259 | 250 |
| Datorii | 47.280 | 5.079 | 4.601 | 2.536 | 1.342 | 645 |
| Capitaluri proprii | 63.427 | 113.941 | 78.631 | 68.206 | 45.546 | 21.051 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.06.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PERFECTPIC FVS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/6927/2020 |
| EUID | ROONRC.J40/6927/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-25 |
| Sediu social | Str. Luica, 17A, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA, NR.17A, BL.106, SC.1, ET.9, AP.123 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDMARDARI S.R.L. | aceeași clădire |
| ARAGHIL IMPEX 2005 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARIA ART MUSIC ACADEMY S.R.L. | aceeași clădire |
| AVA IMPRODEXCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRIS CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CRIS EXPERT CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DRAWDEM S.R.L. | aceeași clădire |
| DRG AUTO COMPLET S.R.L. | aceeași clădire |
| ELLA - CRISTIN SENIOREN S.R.L. | aceeași clădire |
| ELTEDOS Company SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROTEP INSIDE PROJECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GABI DESIGN GRADINI SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
| 11824 | STAK PRO SRL |
| 17088 | MELTI IMPEX SRL |
| 22165 | INTECO SRL |
| 26876 | VELSTAR TRADING SRL |
| 39329 | N-TRANCE MEDIA SRL |
| 41809 | SCUT KRIST IMPEX SRL |
| 43508 | FOTO NELY SRL |
| 226068 | VALMIN 58 IMPORT - EXPORT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25