LIN TRANS VIDANJĂRI ŞI DESFUNDĂRI S.R.L.
CUI 42767972 · J2020000771025
LIN TRANS VIDANJĂRI ŞI DESFUNDĂRI S.R.L. are CUI 42767972, nr. de înregistrare J2020000771025, înmatriculată pe 13.07.2020. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3700. În 2025: cifră de afaceri 223.566 lei, profit net 95.815 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 224 mii lei · mediana 392 mii lei | 57% din mediană |
| Profit net | 96 mii lei · mediana 10 mii lei | 928% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 3 | 33% din mediană |
| Marjă netă | 42.9% · mediana 2.7% | de 16× mediana |
| Cifră pe salariat | 224 mii lei · mediana 186 mii lei | 120% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 223.566 | 311.597 | 383.590 | 96.948 | 21.095 | 0 |
| Venituri totale | 331.864 | 311.597 | 383.591 | 97.019 | 21.109 | 6 |
| Cheltuieli totale | 233.128 | 223.309 | 119.168 | 68.281 | 39.281 | 9.776 |
| Profit / pierdere brută | 98.736 | 88.288 | 264.423 | 28.738 | -18.172 | -9.770 |
| Profit / pierdere netă | 95.815 | 84.478 | 260.972 | 27.787 | -18.383 | -9.770 |
| Active imobilizate | 92.265 | 131.676 | 36.248 | 46.338 | 73.337 | 56.337 |
| Active circulante | 524.483 | 327.768 | 263.238 | 25.681 | 17.511 | 22.893 |
| Stocuri | 836 | — | — | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 557.416 | 285.490 | 214.700 | 14.106 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | -33.769 | 42.278 | 48.538 | 11.575 | 17.511 | 22.893 |
| Datorii | 197.649 | 136.160 | 38.680 | 72.185 | 118.801 | 88.800 |
| Capitaluri proprii | 419.099 | 323.284 | 260.806 | -166 | -27.953 | -9.570 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 3700 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIN TRANS VIDANJĂRI ŞI DESFUNDĂRI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000771025 |
| EUID | ROONRC.J2020000771025 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-13 |
| Sediu social | Str. Şiriei, 1, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ŞIRIEI, NR.1, BL.1, ET.3, AP.14 |
| Telefon | 0740784386 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROMEC MICALACA SA inactiv | aceeași clădire |
| CONSIV INVEST & CO SRL | aceeași clădire |
| DR. MADA DENTALL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM DOORS SRL | aceeași clădire |
| IONIQ GREEN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KOMI RAPID SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| LAS VEGAS HOME DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAS VEGAS TRUCK & CAR SRL | aceeași clădire |
| LEGNO ARTE SRL inactiv | aceeași clădire |
| LMO RETAIL MASTER S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBBY PIZZA S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| SIKI DARIION CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3700 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25