R & E BEAUTY SALON S.R.L.
CUI 42802433 · J2020000914327
R & E BEAUTY SALON S.R.L. are CUI 42802433, nr. de înregistrare J2020000914327, înmatriculată pe 21.07.2020. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 165.300 lei, profit net 16.161 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 165 mii lei · mediana 129 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 4 mii lei | 442% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.8% · mediana 3.6% | 272% din mediană |
| Cifră pe salariat | 165 mii lei · mediana 112 mii lei | 148% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 165.300 | 120.498 | 104.788 | 53.440 | 44.040 | 23.315 |
| Venituri totale | 165.300 | 120.498 | 104.788 | 53.440 | 44.040 | 23.445 |
| Cheltuieli totale | 147.734 | 101.717 | 89.915 | 61.624 | 44.779 | 36.451 |
| Profit / pierdere brută | 17.566 | 18.781 | 14.873 | -8.184 | -739 | -13.006 |
| Profit / pierdere netă | 16.161 | 17.636 | 13.795 | -9.126 | -1.856 | -13.138 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 3.333 | 8.333 | 13.333 | 184 |
| Active circulante | 58.264 | 30.431 | 13.493 | 22.140 | 12.003 | 20.309 |
| Stocuri | — | 0 | 0 | 7.737 | 9.791 | 9.382 |
| Creanțe | 16.772 | 5.731 | 3.595 | 2.550 | 284 | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.492 | 24.700 | 9.898 | 11.853 | 1.928 | 10.927 |
| Datorii | 34.592 | 22.920 | 26.951 | 54.393 | 40.130 | 33.431 |
| Capitaluri proprii | 23.672 | 7.511 | -10.125 | -23.920 | -14.794 | -12.938 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | R & E BEAUTY SALON S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000914327 |
| EUID | ROONRC.J2020000914327 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-21 |
| Sediu social | Str. Dimitrie Cantemir, 34, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.34, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIND CONT S.R.L. | aceeași clădire |
| RF COMUNICARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOMAR SRL | aceeași clădire |
| LANGOŞUL LUI DINU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDICAL SERVICE ADVISOR S.R.L. | aceeași clădire |
| SPALATORIA DINU S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTOCONSULTING S.R.L. | 24 m |
| BYTE HELIX AI S.R.L. | 24 m |
| SATIN SKIN CONCEPT S.R.L. | 24 m |
| SAB UNIQUE CONNECT S.R.L. | 37 m |
| DAMI COM SIB S.R.L. | 48 m |
| AXS BESIDEYOU S.R.L. | 53 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25