RAMO CLINIQUE S.R.L.
CUI 42815344 · J2020001225299
RAMO CLINIQUE S.R.L. are CUI 42815344, nr. de înregistrare J2020001225299, înmatriculată pe 23.07.2020. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 270.392 lei, profit net 70.963 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 270 mii lei · mediana 129 mii lei | 209% din mediană |
| Profit net | 71 mii lei · mediana 4 mii lei | de 19× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 26.2% · mediana 3.6% | 728% din mediană |
| Cifră pe salariat | 270 mii lei · mediana 112 mii lei | 242% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 270.392 | 183.725 | 162.574 | 43.930 | 0 | 93.919 |
| Venituri totale | 270.392 | 183.725 | 162.574 | 43.930 | 0 | 93.969 |
| Cheltuieli totale | 196.725 | 126.015 | 91.432 | 36.041 | 49.943 | 13.988 |
| Profit / pierdere brută | 73.667 | 57.710 | 71.142 | 7.889 | -49.943 | 79.981 |
| Profit / pierdere netă | 70.963 | 55.923 | 69.506 | 6.571 | -49.943 | 77.163 |
| Active imobilizate | 1.078.615 | 598.232 | 622.264 | 575.283 | 292.244 | 108.693 |
| Active circulante | 162.595 | 133.933 | 116.206 | 106.662 | 42.668 | 6.392 |
| Stocuri | 68.211 | 59.026 | 55.174 | 38.910 | 33.587 | 1.500 |
| Creanțe | 69.883 | 60.562 | 60.417 | 67.752 | 3.071 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.501 | 14.345 | 615 | — | 6.010 | 4.892 |
| Datorii | 1.010.828 | 572.745 | 634.973 | 647.955 | 307.492 | 37.722 |
| Capitaluri proprii | 230.382 | 159.420 | 103.497 | 33.990 | 27.420 | 77.363 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAMO CLINIQUE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001225299 |
| EUID | ROONRC.J2020001225299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-23 |
| Sediu social | Str. Romană, 41, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ROMANĂ, NR.41, BL.C3, ET.PARTER, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CANARY EHEALTH SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CANARY TECH VENTURES S.R.L. | aceeași clădire |
| DALI EXPO S.R.L. | aceeași clădire |
| GREEN TERRA INVEST S.R.L. | 50 m |
| AGFOCONT MANAGEMENT S.R.L. | 58 m |
| AXIS PROMOTIONS S.R.L. inactiv | 58 m |
| AXTEL SISTEME ELECTRONICE SRL | 58 m |
| CENTANI SRL | 58 m |
| COSBUC IULI TAX S.R.L. | 58 m |
| CRISION SERV ELECTRO ASCENSOARE SRL | 58 m |
| DASCALU COMIMPEX SRL inactiv | 58 m |
| ECOMED RO S.R.L. inactiv | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9621 | 2025 |
| 9602 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 17045457 | DALI EXPO S.R.L. |
| 50021794 | CANARY EHEALTH SOLUTIONS S.R.L. |
| 50495119 | CANARY TECH VENTURES S.R.L. |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25