CEZAR SOLUTION ART S.R.L.
CUI 42838178 · J2020001120035
CEZAR SOLUTION ART S.R.L. are CUI 42838178, nr. de înregistrare J2020001120035, înmatriculată pe 28.07.2020. Sediul social e în Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 1.742.713 lei, profit net 423.042 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,7 mil lei · mediana 221 mii lei | 789% din mediană |
| Profit net | 423 mii lei · mediana 19 mii lei | de 23× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 24.3% · mediana 9.3% | 261% din mediană |
| Cifră pe salariat | 871 mii lei · mediana 141 mii lei | 617% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.742.713 | 2.417.848 | 1.116.752 | 1.284.537 | 208.513 | 30.382 |
| Venituri totale | 1.747.582 | 2.420.348 | 1.116.800 | 1.284.537 | 208.513 | 30.382 |
| Cheltuieli totale | 1.250.219 | 1.660.013 | 885.546 | 846.178 | 145.998 | 16.130 |
| Profit / pierdere brută | 497.363 | 760.335 | 231.254 | 438.359 | 62.515 | 14.252 |
| Profit / pierdere netă | 423.042 | 689.908 | 220.084 | 425.763 | 60.470 | 13.900 |
| Active imobilizate | 215.788 | 154.164 | 57.324 | 95.553 | 13.059 | 808 |
| Active circulante | 526.838 | 834.502 | 500.368 | 453.865 | 424.722 | 23.847 |
| Stocuri | 231.439 | 343.437 | 196.595 | 152.390 | 245.900 | 4.758 |
| Creanțe | 247.150 | 444.623 | 135.545 | 124.901 | 30.270 | 1.815 |
| Casa și conturi la bănci | 48.249 | 46.442 | 168.228 | 176.574 | 148.552 | 17.274 |
| Cheltuieli în avans | — | 368 | — | 963 | — | — |
| Datorii | 319.344 | 298.886 | 337.368 | 124.378 | 377.071 | 10.555 |
| Capitaluri proprii | 423.282 | 690.148 | 220.324 | 426.003 | 60.710 | 14.100 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.07.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CEZAR SOLUTION ART S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001120035 |
| EUID | ROONRC.J2020001120035 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-28 |
| Sediu social | Str. Ion Mihalache, 40, Orş. Topoloveni, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, ORŞ. TOPOLOVENI, STR. ION MIHALACHE, NR.40 |
| Telefon | 0745061448 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| THE HAPPY-ENDING VIBE S.R.L. inactiv | 36 m |
| AUTOMOBEX S.R.L. | 39 m |
| STEPHANOS SEBBA SRL inactiv | 55 m |
| ANYKALAND S.R.L. inactiv | 90 m |
| SUCCES STILL 2000 SRL | 95 m |
| FASHION CONF-BROD SRL inactiv | 128 m |
| CAROLINE MEDICAL S.R.L. | 145 m |
| HEXY VET PHARMA S.R.L. | 201 m |
| MONDOR FARMVET PLUS SRL | 215 m |
| AEROROM DRONES S.R.L. | 236 m |
| RAD ONC DR.TOMA S.R.L. | 236 m |
| SKIN DERMA CENTER S.R.L. inactiv | 236 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Argeş
| 131634 | SELCO SRL |
| 134851 | H SRL |
| 142765 | TECHNOLOGY SA |
| 2659432 | CLEPSYDRA SRL |
| 3113365 | SAN SYSTEMS INDUSTRY SRL |
| 3243420 | PIRO-SP SRL |
| 3244050 | GENERAL PREST SA |
| 3333964 | COLEUS AG SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25