Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

LOGIC GRANDTRANS S.R.L.

CUI 42838240 · J2020001384082

cu contul HoReCaOS, sau pe email

LOGIC GRANDTRANS S.R.L. are CUI 42838240, nr. de înregistrare J2020001384082, înmatriculată pe 28.07.2020. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 213.530 lei, profit net 80.250 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 21%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 214 mii lei · mediana 158 mii lei 135% din mediană
Profit net 80 mii lei · mediana 5 mii lei de 15× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 37.6% · mediana 3.2% de 12× mediana
Cifră pe salariat 214 mii lei · mediana 175 mii lei 122% din mediană

Comparat cu 94.300 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 214 mii lei
2021: 46 mii lei 212022: 98 mii lei 222023: 92 mii lei 232024: 177 mii lei 242025: 214 mii lei 25
Profit net 80 mii lei
2021: 17 mii lei 212022: 50 mii lei 222023: 6 mii lei 232024: 62 mii lei 242025: 80 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă213.530176.68591.89598.44446.100
Venituri totale213.530176.68591.89598.44446.100
Cheltuieli totale131.464112.54685.52346.10227.491
Profit / pierdere brută82.06664.1396.37252.34218.609
Profit / pierdere netă80.25062.4595.59049.85817.254
Active circulante168.152123.28360.32652.77227.765
Creanțe82.25024.6504.9001.700200
Casa și conturi la bănci85.90298.63355.42651.07227.565
Datorii86.54159.9224.4242.46010.311
Capitaluri proprii81.61163.36155.90250.31217.454
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați1111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 28.07.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCLOGIC GRANDTRANS S.R.L.
Nr. reg. com.J2020001384082
EUIDROONRC.J2020001384082
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-07-28
Sediu socialStr. Gospodarilor, 7, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GOSPODARILOR, NR.7, BL.1, SC.A, AP.7
Telefon0724119080
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49412021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

29705247 PAIU CARMEN CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
36120288 C.P.T. ABO SRL inactiv
36138170 SOLOMON EXPEDITII SRL

CAEN autorizat (1)

4941

Alte firme din Braşov

1088281 ESPACE-IMPEX SRL
1090443 SIMOLIV SRL
1091252 VOLANUL SRL
1095580 DEIA SRL
1096195 TRANS-TOPEX SRL
1099124 STUDIO N SRL
1100040 NOICO-IMPEX SRL
1106612 WIT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25