Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CERAGEM MEDICAL GMBH S.R.L.

CUI 42848767 · J13/3078/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CERAGEM MEDICAL GMBH S.R.L. are CUI 42848767, nr. de înregistrare J13/3078/2021, înmatriculată pe 13.09.2021. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4646. În 2024: cifră de afaceri 242.558 lei, pierdere netă 5.130 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2024)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 44% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 243 mii lei · mediana 198 mii lei 122% din mediană
Profit net -5 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -2.1% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.125 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 243 mii lei
2021: 257 mii lei 212023: 433 mii lei 232024: 243 mii lei 24
Profit net -5 mii lei
2021: 242 mii lei 212023: 47 mii lei 232024: -5 mii lei 24
Salariați 0
2021: 0 21
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202420232021
Cifra de afaceri netă242.558432.765257.048
Venituri totale242.558432.765257.048
Cheltuieli totale247.688385.8988.438
Profit / pierdere brută-5.13046.867248.610
Profit / pierdere netă-5.13046.867241.894
Active imobilizate——200
Active circulante374.023383.709293.995
Stocuri63.46674.02038.372
Creanțe307.049262.204257.872
Casa și conturi la bănci3.50847.485-2.249
Datorii90.19194.74752.101
Capitaluri proprii283.832288.962242.094
Capital subscris vărsat——200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 13.09.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal4646
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCERAGEM MEDICAL GMBH S.R.L.
Nr. reg. com.J13/3078/2021
EUIDROONRC.J13/3078/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-09-13
Sediu socialStr. Amurgului, 47, Mun. Constanţa, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. AMURGULUI, NR.47
Telefon0770609077
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ABATE STILL SRL aceeași clădire
ACTUAL MARKET TEAM SRL inactiv aceeași clădire
ADAM WORLD EMPIRE S.R.L. aceeași clădire
AGRO GRAINS INDEPENDENTA S.R.L. aceeași clădire
ALCOOL WORK BUSINESS S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALL YOU NEED TO BUY SRL inactiv aceeași clădire
ART SOLID RESIDENCE SRL aceeași clădire
BELGIUM GOLDENMAS SRL inactiv aceeași clădire
BEST AFTERSCHOOL S.R.L. aceeași clădire
BOGDAN-TRAILLER TRANS SRL aceeași clădire
BOMPAN GLOBAL SRL inactiv aceeași clădire
BRV MARK CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46462021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (78)

Sunt 78 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

3960548 GERWIN SRL
17302720 EURO TRANS GROUP SRL
19793535 FOX CAR SRL inactiv
25159509 BODY EXPEDITION SRL inactiv
26246018 RADOMAR TOP SRL inactiv
27913659 FASHION CAFE S.R.L. inactiv
27925092 RIGHT PLACE SRL inactiv
28300300 GLOBAL TRUCKS EXPEDITION SRL
28392680 ACTUAL MARKET TEAM SRL inactiv
29255924 COROS FASHION SRL inactiv
31079390 BOMPAN GLOBAL SRL inactiv
31265016 VARTEG COLLECTIONS SRL inactiv

CAEN autorizat (5)

46464673467446904941

Alte firme din Constanţa

5531488 BENDIS PHARM S.R.L.
7968820 ADA SENA SRL
13758105 VIRUS TRADE SRL
14130329 DEPODENT SRL
15011423 NOVITRADE SRL
15731637 DENTAL-UNITS SRL
16314239 MEDICA Z 3 SRL
16697843 M.E.T.O.S. COMPANY SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-12