FORTIS VISION MAINTENANCE & SECURITY S.R.L.
CUI 42856751 · J2020000490281
FORTIS VISION MAINTENANCE & SECURITY S.R.L. are CUI 42856751, nr. de înregistrare J2020000490281, înmatriculată pe 31.07.2020. Sediul social e în Sat Proaspeţi, Comuna Curtişoara, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8009. În 2025: cifră de afaceri 298.590 lei, pierdere netă 37.802 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 299 mii lei · mediana 188 mii lei | 159% din mediană |
| Profit net | -38 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -12.7% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 149 mii lei · mediana 127 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 298.590 | 289.565 | 244.634 | 296.672 | 205.345 | 5.346 |
| Venituri totale | 298.590 | 290.518 | 244.634 | 299.972 | 205.392 | 5.346 |
| Cheltuieli totale | 333.405 | 283.524 | 237.665 | 274.989 | 225.323 | 5.136 |
| Profit / pierdere brută | -34.815 | 6.994 | 6.969 | 24.983 | -19.931 | 210 |
| Profit / pierdere netă | -37.802 | 4.088 | 4.559 | 21.993 | -21.235 | 50 |
| Active imobilizate | 3.644 | 4.969 | — | — | — | — |
| Active circulante | 104.231 | 120.730 | 101.725 | 34.608 | 25.520 | 17.027 |
| Stocuri | 40.827 | 48.974 | 42.465 | 23.141 | 8.481 | 419 |
| Creanțe | 50.229 | 39.495 | 24.604 | 8.479 | 5.997 | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.175 | 32.261 | 34.656 | 2.988 | 11.042 | 16.608 |
| Datorii | 136.022 | 116.043 | 96.158 | 33.600 | 46.505 | 16.777 |
| Capitaluri proprii | -28.147 | 9.656 | 5.567 | 1.008 | -20.985 | 250 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 8009 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FORTIS VISION MAINTENANCE & SECURITY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000490281 |
| EUID | ROONRC.J2020000490281 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-31 |
| Sediu social | Str. Şcolii, 43A, Sat Proaspeţi Com. Curtişoara, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT PROASPEŢI COM. CURTIŞOARA, STR. ŞCOLII, NR.43A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDU TRIPS & TIPS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GLOWUP S.R.L. | aceeași clădire |
| TOG RIVER PILOT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANASTASIA-S HOME S.R.L. | 339 m |
| PETLAB DISTRIBUTION S.R.L. | 339 m |
| V&A THERMOGLASS PRO S.R.L. | 339 m |
| AUGUSTA & DENISA CONSULTING S.R.L. | 367 m |
| BUGATIR S.R.L. | 367 m |
| CONSTANTINESCU.FLORI CONSTRUCT S.R.L. | 367 m |
| DOCTOR BUSINESS TOTAL SRL | 367 m |
| EFATA GRUP CONSTRUCT S.R.L. | 367 m |
| ENERG.PROD.ROWA COMPANY S.R.L. inactiv | 367 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8020 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 41255885 | EDU TRIPS & TIPS S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25