MATYAS TECHNOLOGY S.R.L.
CUI 42897140 · J2020001494084
MATYAS TECHNOLOGY S.R.L. are CUI 42897140, nr. de înregistrare J2020001494084, înmatriculată pe 10.08.2020. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 246.535 lei, profit net 101.785 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 247 mii lei · mediana 286 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 102 mii lei · mediana 113 mii lei | 90% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 41.3% · mediana 45.2% | 91% din mediană |
| Cifră pe salariat | 247 mii lei · mediana 297 mii lei | 83% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 246.535 | 255.598 | 256.231 | 230.734 | 179.140 | 83.312 |
| Venituri totale | 253.118 | 255.598 | 256.231 | 230.734 | 179.140 | 83.312 |
| Cheltuieli totale | 143.886 | 127.125 | 114.505 | 48.111 | 21.871 | 2.028 |
| Profit / pierdere brută | 109.232 | 128.473 | 141.726 | 182.623 | 157.269 | 81.284 |
| Profit / pierdere netă | 101.785 | 120.805 | 139.548 | 177.350 | 152.650 | 78.885 |
| Active imobilizate | 45.621 | 17.365 | 3.667 | 2.599 | — | 110 |
| Active circulante | 426.634 | 427.477 | 261.127 | 342.608 | 154.169 | 80.472 |
| Creanțe | 91.775 | 106.748 | 27.736 | 221.342 | 42.612 | 32.753 |
| Casa și conturi la bănci | 34.859 | 320.729 | 233.391 | 121.266 | 111.557 | 47.719 |
| Datorii | 370.000 | 323.797 | 91.665 | 167.617 | 1.023 | 1.497 |
| Capitaluri proprii | 102.255 | 121.045 | 173.129 | 177.590 | 153.146 | 79.085 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MATYAS TECHNOLOGY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001494084 |
| EUID | ROONRC.J2020001494084 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-10 |
| Sediu social | Str. Iancu Jianu, 9, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IANCU JIANU, NR.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHROME SHOP SRL | 27 m |
| CUSTOM SHOP SRL | 27 m |
| INGECO SRL | 27 m |
| LEDSCREEN ADVERTISING S.R.L. | 27 m |
| MODSIM COLLECTION SRL | 39 m |
| MYRA ATELIER S.R.L. inactiv | 39 m |
| SOLO INSTAL SRL | 39 m |
| XIELLA STYLE SRL inactiv | 39 m |
| GLOBAL ENERGY AUDIT S.R.L. | 43 m |
| GAMA GLASS SRL | 52 m |
| RED CONSTRUCT SRL inactiv | 52 m |
| GOSOCIAL DEVELOPMENT SRL | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6201 | 2023 – 2025 |
| 6202 | 2020 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25