COMMISSIONS MARKETING S.R.L.
CUI 42899787 · J2020000837208
COMMISSIONS MARKETING S.R.L. are CUI 42899787, nr. de înregistrare J2020000837208, înmatriculată pe 11.08.2020. Sediul social e în Loc. Petrila, Oraş Petrila, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 37.500 lei, pierdere netă 23.935 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 172 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -63.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 38 mii lei · mediana 176 mii lei | 21% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 37.500 | 25.300 | 22.990 | 32.600 | 13.293 | 730 |
| Venituri totale | 37.500 | 25.300 | 22.990 | 32.600 | 13.293 | 730 |
| Cheltuieli totale | 61.435 | 65.602 | 56.331 | 30.641 | 13.353 | 1.992 |
| Profit / pierdere brută | -23.935 | -40.302 | -33.341 | 1.959 | -60 | -1.262 |
| Profit / pierdere netă | -23.935 | -40.302 | -33.564 | 981 | -459 | -1.284 |
| Active imobilizate | 1.715 | 3.431 | 5.146 | 6.861 | — | — |
| Active circulante | 1.105 | 5.036 | 9.584 | 944 | 4.656 | 3.163 |
| Creanțe | — | — | 12 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.105 | 5.036 | 9.572 | 944 | 4.656 | 3.163 |
| Datorii | 101.183 | 82.895 | 48.856 | 8.367 | 6.199 | 4.247 |
| Capitaluri proprii | -98.363 | -74.428 | -34.126 | -562 | -1.543 | -1.084 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.08.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMMISSIONS MARKETING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000837208 |
| EUID | ROONRC.J2020000837208 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-11 |
| Sediu social | Str. Alexandru Sahia, Orş. Petrila, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. ALEXANDRU SAHIA, BL.1, SC.2, AP.26 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGL-SYSTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA ANTONIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANY & ELENA LUCI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COST & AND SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENISA ȘI ANDREI S.R.L. | aceeași clădire |
| DEPOZITUL DE FERICIRE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOREST VENTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| HELODOT ALPIN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAST KASANDRA S.R.L. | aceeași clădire |
| LUNA HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| MADONNA`S FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| MADYMEX PRODTEXCOM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (37)
Sunt 37 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25