CC SHIPBUILDING SUPERVISION S.R.L.
CUI 42920692 · J2020000919175
CC SHIPBUILDING SUPERVISION S.R.L. are CUI 42920692, nr. de înregistrare J2020000919175, înmatriculată pe 14.08.2020. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 235.712 lei, profit net 174.901 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 236 mii lei · mediana 172 mii lei | 137% din mediană |
| Profit net | 175 mii lei · mediana 31 mii lei | 555% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 74.2% · mediana 23.7% | 313% din mediană |
| Cifră pe salariat | 236 mii lei · mediana 176 mii lei | 134% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 235.712 | 249.954 | 34.917 | 107.804 | 291.927 | 127.168 |
| Venituri totale | 235.712 | 249.954 | 34.917 | 107.804 | 291.935 | 127.168 |
| Cheltuieli totale | 58.630 | 50.021 | 42.194 | 36.727 | 31.803 | 3.823 |
| Profit / pierdere brută | 177.082 | 199.933 | -7.277 | 71.077 | 260.132 | 123.345 |
| Profit / pierdere netă | 174.901 | 197.436 | -7.626 | 69.999 | 257.213 | 121.537 |
| Active circulante | 193.728 | 265.180 | 65.943 | 72.806 | 140.333 | 122.665 |
| Creanțe | — | 138.112 | 34.917 | — | — | 32.352 |
| Casa și conturi la bănci | 193.728 | 127.068 | 31.026 | 72.806 | 140.333 | 90.313 |
| Cheltuieli în avans | 48.676 | — | — | — | 120.185 | — |
| Datorii | 4.930 | 5.171 | 3.370 | 2.607 | 3.105 | 928 |
| Capitaluri proprii | 237.474 | 260.009 | 62.573 | 70.199 | 257.413 | 121.737 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CC SHIPBUILDING SUPERVISION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000919175 |
| EUID | ROONRC.J2020000919175 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-14 |
| Sediu social | Bld. George Coşbuc, 17, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. GEORGE COŞBUC, NR.17, BL.M2, SC.3, ET.8, AP.114 |
| Telefon | 0722599776 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANI-FLAVIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BELLA PASSIONE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BELLA PRINCESS ANDAYN S.R.L. | aceeași clădire |
| BESTGALCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CBP BOBSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAU CRISS BIJOUX SRL | aceeași clădire |
| DIAMOND OPERATION TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| HUMAN INTERACTION S.R.L. | aceeași clădire |
| IANMARCAN INTERNAŢIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROMPAROL SRL inactiv | aceeași clădire |
| STERIOPOL MOTOR-RUSH SRL inactiv | aceeași clădire |
| TANIA SMOKE MANIA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Galaţi
| 1627408 | CIMAS SRL |
| 1627840 | EXPERTIZE-PROIECTARE-CONSULTING-M! IIII ' SRL |
| 1628640 | NAVEXIM SA |
| 1649589 | MUSAT SRL |
| 3656795 | SERVPREST SRL |
| 4747611 | INFOCLIM SRL |
| 5515377 | SHIP DESIGN GROUP SRL |
| 6581921 | SOLUX 94 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25