SILIPA MED S.R.L.
CUI 42967776 · J2020002616126
SILIPA MED S.R.L. are CUI 42967776, nr. de înregistrare J2020002616126, înmatriculată pe 26.08.2020. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 224.497 lei, profit net 99.077 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 224 mii lei · mediana 220 mii lei | 102% din mediană |
| Profit net | 99 mii lei · mediana 40 mii lei | 247% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 44.1% · mediana 22.2% | 199% din mediană |
| Cifră pe salariat | 224 mii lei · mediana 202 mii lei | 111% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 224.497 | 168.915 | 133.376 | 103.065 | 9.354 |
| Venituri totale | 224.497 | 168.915 | 133.376 | 103.084 | 9.354 |
| Cheltuieli totale | 119.023 | 94.549 | 78.123 | 79.032 | 955 |
| Profit / pierdere brută | 105.474 | 74.366 | 55.253 | 24.052 | 8.399 |
| Profit / pierdere netă | 99.077 | 69.551 | 54.009 | 21.114 | 8.118 |
| Active imobilizate | 21.146 | 29.896 | — | — | — |
| Active circulante | 130.338 | 107.838 | 153.455 | 99.671 | 9.592 |
| Stocuri | 3.228 | 1.453 | — | — | — |
| Creanțe | 94.964 | 55.123 | 70.185 | 94.976 | 982 |
| Casa și conturi la bănci | 32.146 | 51.262 | 83.270 | 4.695 | 8.610 |
| Datorii | 52.167 | 67.943 | 76.542 | 6.767 | 1.274 |
| Capitaluri proprii | 99.317 | 69.791 | 76.913 | 92.904 | 8.318 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.08.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SILIPA MED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020002616126 |
| EUID | ROONRC.J2020002616126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-26 |
| Sediu social | Str. Stânjeneilor, 7, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. STÂNJENEILOR, NR.7 |
| Telefon | 0745138185 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EUROPEN S.R.L. | aceeași clădire |
| CLIMAKIT S.R.L. | 25 m |
| EBC PROCESS AUTOMATION S.R.L. | 32 m |
| PAUL'S LANDSCAPING S.R.L. | 32 m |
| SELLWELL CONSULT S.R.L. | 32 m |
| LARA CONT SRL | 49 m |
| BMB TRANS & LOGISTICS S.R.L. | 88 m |
| DDROIDD HLD S.A. | 88 m |
| DDROIDD LIMITED S.R.L. | 88 m |
| INNOVA HILLS S.R.L. | 88 m |
| TEC VISION HLD S.R.L. | 88 m |
| YELLOWGRID PROD S.R.L. | 88 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08