MAYA EVENT 2020 S.R.L.
CUI 43010288 · J2020000727307 · dizolvare
MAYA EVENT 2020 S.R.L. are CUI 43010288, nr. de înregistrare J2020000727307, înmatriculată pe 04.09.2020. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 71.700 lei, profit net 2.241 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 72 mii lei · mediana 166 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 1 mii lei | 173% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.1% · mediana 1% | 310% din mediană |
| Cifră pe salariat | 72 mii lei · mediana 131 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.700 | 52.917 | 26.030 | 8.050 | 24.900 |
| Venituri totale | 91.003 | 60.690 | 26.031 | 8.052 | 24.900 |
| Cheltuieli totale | 88.335 | 59.385 | 30.294 | 22.477 | 52.792 |
| Profit / pierdere brută | 2.668 | 1.305 | -4.263 | -14.425 | -27.892 |
| Profit / pierdere netă | 2.241 | 1.096 | -4.263 | -14.667 | -28.639 |
| Active imobilizate | 5.980 | 7.520 | 9.106 | 1.636 | 2.197 |
| Active circulante | 17.103 | 20.577 | 2.347 | 1.682 | 478 |
| Stocuri | — | 7.000 | — | — | — |
| Creanțe | — | 12.646 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.103 | 931 | 2.347 | 1.682 | 478 |
| Datorii | 57.187 | 76.021 | 60.474 | 48.076 | 32.766 |
| Provizioane | 11.580 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -45.684 | -47.924 | -49.021 | -44.758 | -30.091 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAYA EVENT 2020 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000727307 |
| EUID | ROONRC.J2020000727307 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-04 |
| Sediu social | Str. Liviu Rebreanu, 76, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. LIVIU REBREANU, NR.76 |
| Telefon | 0771639938 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LA OSPAT S.R.L. | aceeași clădire |
| ERIK COMPANY SRL | aceeași clădire |
| SKYLINE EVENTS MANAGEMENT S.R.L. | 41 m |
| STEROZHAN SRL | 41 m |
| DIVAS ENERGIE S.R.L. | 48 m |
| TRANSGUIDE S.R.L. | 57 m |
| LEVAND SRL | 62 m |
| ARTE ŞI ÎNCĂLZIRE ECOLOGICĂ SERVICE SRL inactiv | 77 m |
| PAUTIC BOGDI SRL inactiv | 82 m |
| AUTOSERVICE JENEI SRL inactiv | 93 m |
| KOMBUCHA ROMANIA SRL | 93 m |
| GRALCOM GLASS SRL | 102 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Satu Mare
| 639978 | UNIC SRL |
| 660163 | TUTTI SRL |
| 665101 | ZOLDESI SRL |
| 2384854 | PRODCOM BB SRL |
| 2385868 | HELLO MARGOT SRL |
| 2391231 | FLORESCOM SRL |
| 2829022 | BRISTOL SRL |
| 3192423 | PETRIC SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25