DIANET S.R.L.
CUI 4302885 · J13/3434/1993
DIANET S.R.L. are CUI 4302885, nr. de înregistrare J13/3434/1993, înmatriculată pe 22.06.1993. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 116.150 lei, profit net 1.208 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 116 mii lei · mediana 199 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 3 mii lei | 43% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 1% · mediana 1.6% | 63% din mediană |
| Cifră pe salariat | 58 mii lei · mediana 224 mii lei | 26% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 116.150 | 105.850 | 84.850 | 54.550 | 42.600 | 29.930 | 62.485 | 54.180 | 47.450 | 40.375 | 38.245 | 24.775 | 37.895 | 47.445 | 39.599 |
| Venituri totale | 116.150 | 105.850 | 84.858 | 54.550 | 42.600 | 29.930 | 62.485 | 54.180 | 47.450 | 40.375 | 38.245 | 24.775 | 37.895 | 47.445 | 39.599 |
| Cheltuieli totale | 113.950 | 98.086 | 81.808 | 56.092 | 41.987 | 26.517 | 59.597 | 52.836 | 48.353 | 38.747 | 38.528 | 22.933 | 36.298 | 46.181 | 35.941 |
| Profit / pierdere brută | 2.200 | 7.764 | 3.050 | -1.542 | 613 | 3.413 | 2.888 | 1.344 | -903 | 1.628 | -283 | 1.842 | 1.597 | 1.264 | 3.658 |
| Profit / pierdere netă | 1.208 | 6.747 | 2.218 | -2.088 | 216 | 2.722 | 2.263 | 801 | -1.378 | 1.049 | -1.430 | 1.099 | 460 | -159 | 2.470 |
| Active imobilizate | 1.624 | 2.022 | 2.420 | 2.817 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 17.680 | 15.469 | 7.499 | 3.317 | 5.883 | 4.564 | 4.303 | 3.966 | 2.818 | 3.687 | 529 | 127 | 380 | 1.450 | 532 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 890 | 429 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 497 | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.680 | 15.469 | 7.499 | 3.317 | 5.883 | 4.564 | 4.303 | 3.966 | 2.818 | 3.687 | 529 | 127 | 380 | 63 | 103 |
| Datorii | 8.409 | 7.804 | 6.979 | 5.412 | 3.073 | 1.970 | 4.431 | 6.357 | 6.010 | 5.501 | 3.392 | 1.559 | 2.911 | 4.441 | 3.364 |
| Capitaluri proprii | 10.895 | 9.687 | 2.940 | 722 | 2.810 | 2.594 | -128 | -2.391 | -3.192 | -1.814 | -2.863 | -1.432 | -2.531 | -2.991 | -2.832 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.06.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIANET SRL |
| Nr. reg. com. | J13/3434/1993 |
| EUID | ROONRC.J13/3434/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-06-22 |
| Sediu social | Str. Semănătorului, 21, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SEMĂNĂTORULUI, NR.21 |
| Telefon | 0241690092 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RAMONA EVENTS SRL | aceeași clădire |
| MY ESPRESSO FIX S.R.L. | 28 m |
| AQUA TOMIS PORT SRL | 52 m |
| TRUST CAPITAL S.R.L. | 52 m |
| VEON TECHNIC CONSTRUCTION S.R.L. | 68 m |
| EP CITY DIVISION SRL inactiv | 117 m |
| NUAR PROJECTS S.R.L. | 117 m |
| SC ITOAFA BUSINESS SRL | 117 m |
| ACL SPEED VIP SRL | 135 m |
| AUTO CLASA LUX SRL | 135 m |
| BRASELI STORE S.R.L. inactiv | 135 m |
| CAFE ARIS & ISSA SRL inactiv | 135 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1857369 | KART CLUB SRL |
| 1892315 | ALL FAST SRL |
| 1894278 | DOMI SRL |
| 2409193 | AUTO MAMAIA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 2416298 | KUSCUMAN SRL |
| 2757090 | MAKE COM SRL |
| 3852996 | NEPTUN-CERNA SRL |
| 4082852 | GIDA-4 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25