Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MODITECH START S.R.L.

CUI 43074079 · J2020001099175

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MODITECH START S.R.L. are CUI 43074079, nr. de înregistrare J2020001099175, înmatriculată pe 21.09.2020. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 380.256 lei, profit net 196.249 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 27%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 380 mii lei · mediana 105 mii lei 361% din mediană
Profit net 196 mii lei · mediana 7 mii lei de 29× mediana
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 51.6% · mediana 10.2% 506% din mediană
Cifră pe salariat 380 mii lei · mediana 110 mii lei 347% din mediană

Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 380 mii lei
2020: 108 mii lei 202021: 267 mii lei 212022: 298 mii lei 222023: 290 mii lei 232024: 299 mii lei 242025: 380 mii lei 25
Profit net 196 mii lei
2020: 92 mii lei 202021: 178 mii lei 212022: 188 mii lei 222023: 130 mii lei 232024: 207 mii lei 242025: 196 mii lei 25
Salariați 1
2020: 1 202021: 2 212022: 2 222023: 2 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă380.256299.490290.478298.288267.323108.203
Venituri totale380.256299.490290.478298.288267.323108.203
Cheltuieli totale147.51388.995157.396107.80786.69915.416
Profit / pierdere brută232.743210.495133.082190.481180.62492.787
Profit / pierdere netă196.249206.866130.236187.559178.15191.724
Active imobilizate001.4002.4504.2000
Active circulante286.277213.589137.790194.025180.48695.452
Creanțe196.971193.508119.650133.43054.1383.273
Casa și conturi la bănci89.30620.08118.14060.595126.34892.179
Datorii89.7886.4838.7148.6766.2953.528
Capitaluri proprii196.489207.106130.476187.799178.39191.924
Capital subscris vărsat200200200200200200
Număr mediu de salariați112221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 21.09.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
CAEN principal8559
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMODITECH START S.R.L.
Nr. reg. com.J2020001099175
EUIDROONRC.J2020001099175
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-09-21
Sediu socialBld. Marea Unire, 17, CAMERA1, Mun. Galaţi, GALAŢI
Domiciliu fiscalJUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. MAREA UNIRE, NR.17, CAMERA1, BL.U5, SC.3, ET.4, AP.95
Telefon0727727075
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACCOUNT MANAGER SRL inactiv aceeași clădire
CALCTOP CONSULT SRL aceeași clădire
DIGITAL LEARNING HUB S.R.L. aceeași clădire
DOCTOR DE ASIGURĂRI S.R.L. aceeași clădire
EXPERT AM AUDIT SRL aceeași clădire
HOTIC SRL aceeași clădire
INNO OPPO CAPTURING S.R.L. aceeași clădire
KAYAFA SRL aceeași clădire
MODITECH ALL EDUCATION S.R.L. aceeași clădire
PENTAX SRL aceeași clădire
PLATINUM MANHATTAN S.R.L. aceeași clădire
PSIHOMED GL S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

85592020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (21)

Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

16664005 HOTIC SRL
31843330 LITTLE JO COMPANY SRL
32237642 DAMIR SIR CONSTRUCT TEHNOLOGY S.R.L. inactiv
33725110 TINY ART OF NAILS SRL inactiv
37930908 TACIT PAY SRL
38720874 KIDS SHOES FACTORY S.R.L.
39571681 SONAC INGREDIENTS S.A. inactiv
40277940 RETRO COMMERCIAL S.R.L.
40608644 SALON28 MEGASUN S.R.L.
41318002 RENEW AUTOAPEL S.R.L.
41679511 PLATINUM MANHATTAN S.R.L.
44419672 MODITECH ALL EDUCATION S.R.L.

CAEN autorizat (3)

661985598569

Alte firme din Galaţi

1642530 ATRACTIV IMPEX SRL
4921717 THOMAS SRL
6666009 ADIM EXIM 94 SRL
7307771 SORLIA SRL
12791251 NEWINFO COMPANY SRL
14452790 CENTRUL DE CALIFICARE SI RECALIFICARE PROFESIONALA SOCIAL TRADE SRL
15349042 DUMIREX SRL
16402934 CLIMATEST ROM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25