POP RODICA INVEST CONSULT S.R.L.
CUI 43075937 · J30/785/2020
POP RODICA INVEST CONSULT S.R.L. are CUI 43075937, nr. de înregistrare J30/785/2020, înmatriculată pe 21.09.2020. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6499. În 2025: cifră de afaceri 11.509 lei, profit net 4.938 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 111 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 23 mii lei | 22% din mediană |
| Marjă netă | 42.9% · mediana 26.9% | 159% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.509 | 15.335 | 16.626 | 47.991 | 17.617 | 4.332 |
| Venituri totale | 11.509 | 15.335 | 16.626 | 47.992 | 17.617 | 4.332 |
| Cheltuieli totale | 5.590 | 6.492 | 4.831 | 12.746 | 27.371 | 4.008 |
| Profit / pierdere brută | 5.919 | 8.843 | 11.795 | 35.246 | -9.754 | 324 |
| Profit / pierdere netă | 4.938 | 7.369 | 10.002 | 34.934 | -10.283 | 281 |
| Active imobilizate | 3.410 | 3.410 | 3.410 | 3.410 | 3.410 | — |
| Active circulante | 39.400 | 33.895 | 26.439 | 16.839 | 2.527 | 1.614 |
| Creanțe | 28.683 | 24.433 | 24.463 | 14.055 | 87 | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.717 | 9.462 | 1.976 | 2.784 | 2.440 | 1.614 |
| Datorii | 655 | 87 | 0 | 402 | 15.719 | 1.133 |
| Capitaluri proprii | 42.155 | 37.218 | 29.849 | 19.847 | -9.782 | 481 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 6499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POP RODICA INVEST CONSULT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/785/2020 |
| EUID | ROONRC.J30/785/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-21 |
| Sediu social | Bld. Lalelei, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. LALELEI, BL.R7, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABYDOS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL | aceeași clădire |
| AGRO FAUR 2020 S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHIGIST TBD PROIECT SRL | aceeași clădire |
| CASA ALBA SRL | aceeași clădire |
| CLEANICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CODURABIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONTEXP 2002 SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAVID A & M 2024 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DERŞIDAN POIANA CODRULUI SRL | aceeași clădire |
| EPITESY HAZ 2017 SRL | aceeași clădire |
| FRUIT MIX TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6499 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25