WEB BEAUTY & STYLE S.R.L.
CUI 43076150 · J2020001103025
WEB BEAUTY & STYLE S.R.L. are CUI 43076150, nr. de înregistrare J2020001103025, înmatriculată pe 21.09.2020. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6391. În 2025: cifră de afaceri 43.264 lei, profit net 3.681 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 286 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 113 mii lei | 3% din mediană |
| Marjă netă | 8.5% · mediana 45.2% | 19% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.264 | 59.355 | 39.196 | 26.903 | 11.602 |
| Venituri totale | 43.265 | 59.355 | 39.196 | 26.903 | 11.602 |
| Cheltuieli totale | 38.455 | 50.920 | 31.100 | 9.537 | 11.031 |
| Profit / pierdere brută | 4.810 | 8.435 | 8.096 | 17.366 | 571 |
| Profit / pierdere netă | 3.681 | 7.085 | 6.593 | 16.559 | 223 |
| Active imobilizate | 14.347 | 7.210 | — | — | 223 |
| Active circulante | 2.050 | 6.891 | 7.509 | 17.281 | 12.938 |
| Stocuri | — | — | 2.418 | 9.672 | 9.726 |
| Creanțe | 155 | 1.150 | 1.006 | 3.160 | 314 |
| Casa și conturi la bănci | 1.895 | 5.741 | 4.085 | 4.449 | 2.898 |
| Datorii | 12.476 | 0 | 493 | 299 | 12.738 |
| Capitaluri proprii | 3.921 | 14.101 | 7.016 | 16.982 | 423 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 6391 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WEB BEAUTY & STYLE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001103025 |
| EUID | ROONRC.J2020001103025 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-21 |
| Sediu social | Str. Castor, 74, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CASTOR, NR.74 |
| Telefon | 0752817792 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSULTANTA CFDP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| BESTIND COMPANY SRL | 111 m |
| TOP GARDEN SRL | 133 m |
| LAURA.NAIL.INSTRUKTOR S.R.L. | 134 m |
| SOSO TOMUȘ MUSIC S.R.L. | 134 m |
| BLAZING MIND S.R.L. | 135 m |
| NEFESH NEW 01 S.R.L. | 142 m |
| C.T. BAU & FINISAJE S.R.L. | 164 m |
| MONT & PANOU S.R.L. inactiv | 168 m |
| MRC FREIGHT & DISPATCH S.R.L. | 177 m |
| VENDO CAFE SERV SRL | 178 m |
| ESCALADA URBANA 2019 S.R.L. inactiv | 180 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 33276291 | BEMANGO LOGISTIC SRL inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25