MAT KLEEN SOLUTION S.R.L.
CUI 43086979 · J2020012174407
MAT KLEEN SOLUTION S.R.L. are CUI 43086979, nr. de înregistrare J2020012174407, înmatriculată pe 23.09.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 283.410 lei, profit net 58.649 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 283 mii lei · mediana 172 mii lei | 165% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 31 mii lei | 187% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.7% · mediana 23.6% | 88% din mediană |
| Cifră pe salariat | 283 mii lei · mediana 176 mii lei | 161% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 283.410 | 297.700 | 298.400 | 64.900 | 128.850 | 10.400 |
| Venituri totale | 283.410 | 297.700 | 298.400 | 64.900 | 128.850 | 10.400 |
| Cheltuieli totale | 221.927 | 242.945 | 296.188 | 50.033 | 99.838 | 909 |
| Profit / pierdere brută | 61.483 | 54.755 | 2.212 | 14.867 | 29.012 | 9.491 |
| Profit / pierdere netă | 58.649 | 51.778 | -772 | 13.582 | 25.146 | 9.179 |
| Active imobilizate | 193.361 | 190.254 | 239.886 | — | — | 91 |
| Active circulante | 62.259 | 24.969 | 15.935 | 48.631 | 35.292 | 9.600 |
| Stocuri | 13.420 | 13.420 | 13.420 | 13.420 | 13.420 | — |
| Creanțe | 6.500 | 0 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.339 | 11.549 | 2.515 | 35.211 | 21.872 | 9.600 |
| Datorii | 97.858 | 116.110 | 208.485 | 523 | 767 | 312 |
| Capitaluri proprii | 157.762 | 99.113 | 47.336 | 48.108 | 34.525 | 9.379 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAT KLEEN SOLUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020012174407 |
| EUID | ROONRC.J2020012174407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-23 |
| Sediu social | Str. Dumbrăveni, 8, CAMERA 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR DUMBRĂVENI, NR.8, CAMERA 1, ET.3, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CABINET COSTACHE GABRIELA S.R.L. | aceeași clădire |
| DESKIN LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| WESHIP INTERNATIONAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INTEGRA GUARD SRL | 22 m |
| INTEGRA IMOB INVEST S.R.L. | 22 m |
| INTEGRA INTELLIGENCE HITECH SOLUTIONS S.R.L. | 22 m |
| INTEGRA MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. | 22 m |
| CRYS MODE CONF SRL inactiv | 23 m |
| CONTENT HUB S.R.L. inactiv | 40 m |
| COLADEE TRANS S.R.L. | 43 m |
| CREATIVEEDU S.R.L. | 51 m |
| LOGIC IT SERVICES CONSULT S.R.L. | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7120 | 2024 – 2025 |
| 7112 | 2023 |
| 7120 | 2022 |
| 7022 | 2020 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08