DIALDAS DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 43100658 · J27/809/2020
DIALDAS DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 43100658, nr. de înregistrare J27/809/2020, înmatriculată pe 25.09.2020. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 54.223 lei, profit net 26.012 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 54 mii lei · mediana 158 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 5 mii lei | 498% din mediană |
| Marjă netă | 48% · mediana 3.2% | de 15× mediana |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 54.223 | 31.575 | 25.925 | 110.186 | 30.625 | 6.110 |
| Venituri totale | 54.640 | 31.975 | 26.004 | 110.186 | 30.625 | 6.110 |
| Cheltuieli totale | 23.084 | 30.883 | 55.003 | 46.228 | 14.369 | — |
| Profit / pierdere brută | 31.556 | 1.092 | -28.999 | 63.958 | 16.256 | 6.110 |
| Profit / pierdere netă | 26.012 | 35 | -28.999 | 60.653 | 15.337 | 5.927 |
| Active imobilizate | 4.940 | 8.465 | 11.990 | 3.583 | — | — |
| Active circulante | 47.462 | 24.041 | 43.154 | 118.419 | 25.356 | 6.310 |
| Stocuri | — | — | — | 2.387 | 5.625 | — |
| Creanțe | — | — | — | -79 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 47.462 | 24.041 | 43.154 | 116.111 | 19.731 | 6.310 |
| Datorii | 55.153 | 61.270 | 83.943 | 39.885 | 3.892 | 183 |
| Capitaluri proprii | -2.751 | -28.764 | -28.799 | 82.117 | 21.464 | 6.127 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIALDAS DISTRIBUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/809/2020 |
| EUID | ROONRC.J27/809/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-25 |
| Sediu social | Str. Mărăţei, 12, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MĂRĂŢEI, NR.12, BL.S9, SC.B, ET.1, AP.22 |
| Telefon | 0742880914 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AFACERILE TOMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AKIRI CARGO SRL | aceeași clădire |
| ALMA MED DIAGNOSTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA COLORIS FINIT S.R.L. | aceeași clădire |
| ECHBORN SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDELVAIS SRL | aceeași clădire |
| EMTEX CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| EVERYMETAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MAROCTAV COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ORL ȘI CHIRURGIE CERVICO-FACIALĂ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PRO MAG SRL inactiv | aceeași clădire |
| CIPRAMEX SRL | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Neamţ
| 2010361 | BALAN SRL |
| 2043733 | CAMTEX SRL |
| 2047158 | AVMA SRL |
| 2615975 | MRG SPED SRL |
| 2616270 | PAVTRANS SRL |
| 2663042 | GAVIS COM SRL |
| 3428100 | LEMAPACT VARGYAS SNC |
| 3708010 | ANDREDY IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25