IMERA AGAPIS S.R.L.
CUI 43168599 · J2020000803526
IMERA AGAPIS S.R.L. are CUI 43168599, nr. de înregistrare J2020000803526, înmatriculată pe 09.10.2020. Sediul social e în Municipiul Giurgiu, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9630. În 2025: cifră de afaceri 243.800 lei, profit net 64.186 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 244 mii lei · mediana 129 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | 64 mii lei · mediana 4 mii lei | de 18× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 26.3% · mediana 3.6% | 731% din mediană |
| Cifră pe salariat | 122 mii lei · mediana 112 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 243.800 | 194.640 | 184.100 | 162.250 | 161.380 | 10.800 |
| Venituri totale | 265.322 | 200.118 | 184.100 | 162.250 | 161.380 | 10.801 |
| Cheltuieli totale | 188.910 | 176.344 | 152.588 | 71.409 | 78.255 | 11.529 |
| Profit / pierdere brută | 76.412 | 23.774 | 31.512 | 90.841 | 83.125 | -728 |
| Profit / pierdere netă | 64.186 | 19.970 | 26.477 | 85.973 | 78.284 | -52 |
| Active imobilizate | 21.695 | 9.401 | 7.131 | 11.206 | 15.281 | 138 |
| Active circulante | 96.919 | 86.818 | 25.824 | 78.064 | 65.622 | 12.010 |
| Stocuri | 35.462 | 17.830 | 8.560 | 6.552 | 20.014 | 11.092 |
| Creanțe | 4.200 | 4.500 | 1.163 | — | 1.500 | 676 |
| Casa și conturi la bănci | 57.257 | 64.488 | 16.101 | 71.512 | 44.108 | 242 |
| Datorii | 54.074 | 49.572 | 6.278 | 3.097 | 2.471 | 12.000 |
| Capitaluri proprii | 64.540 | 46.647 | 26.677 | 86.173 | 78.432 | 148 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.10.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 9630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMERA AGAPIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000803526 |
| EUID | ROONRC.J2020000803526 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-10-09 |
| Sediu social | Drm. Fermei, 9A, Camera 1, Mun. Giurgiu, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, DRM. FERMEI, NR.9A, CAMERA 1, ET.1 |
| Telefon | 0770643216 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9603 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25