ORUMGEC S.R.L.
CUI 43201628 · J2020000668097
ORUMGEC S.R.L. are CUI 43201628, nr. de înregistrare J2020000668097, înmatriculată pe 16.10.2020. Sediul social e în Sat Cazasu, Comuna Cazasu, jud. Brăila. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 179.503 lei, pierdere netă 119.858 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 180 mii lei · mediana 254 mii lei | 71% din mediană |
| Profit net | -120 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -66.8% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 180 mii lei · mediana 162 mii lei | 111% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 179.503 | 164.752 | 135.083 | 222.991 | 188.488 | — |
| Venituri totale | 192.983 | 170.060 | 143.127 | 229.366 | 190.188 | 6.800 |
| Cheltuieli totale | 312.841 | 336.113 | 214.734 | 124.454 | 74.615 | 6.626 |
| Profit / pierdere brută | -119.858 | -166.053 | -71.607 | 104.912 | 115.573 | 174 |
| Profit / pierdere netă | -119.858 | -166.053 | -72.794 | 101.446 | 110.766 | 174 |
| Active imobilizate | 381.043 | 490.233 | 533.748 | 291.387 | 311.171 | 288.166 |
| Active circulante | 106.205 | 74.717 | 117.262 | 158.627 | 89.751 | 11.341 |
| Stocuri | 47.137 | 50.008 | 81.026 | 23.829 | 17.400 | 6.800 |
| Creanțe | 7.297 | 11.999 | 0 | 22.961 | 12.329 | 4.012 |
| Casa și conturi la bănci | 51.771 | 12.710 | 36.236 | 111.837 | 60.022 | 529 |
| Datorii | 633.367 | 591.210 | 511.218 | 237.428 | 289.782 | 299.133 |
| Capitaluri proprii | -146.119 | -26.260 | 139.792 | 212.586 | 111.140 | 374 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.10.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ORUMGEC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000668097 |
| EUID | ROONRC.J2020000668097 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-10-16 |
| Sediu social | Str. Albăstrelelor, 57, Sat Cazasu Com. Cazasu, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, SAT CAZASU COM. CAZASU, STR. ALBĂSTRELELOR, NR.57 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANUBIDA LINE SRL | aceeași clădire |
| DURIDAD CONT SRL | aceeași clădire |
| SIMPLYFIXIT S.R.L. | aceeași clădire |
| SMARALD PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| BRAIMATVAL SRL inactiv | 154 m |
| LEROTES SRL inactiv | 154 m |
| RAVROM TRANS S.R.L. | 154 m |
| ROTANPES SRL inactiv | 154 m |
| NYMAGYSLE SRL | 218 m |
| VISIONHR SERVACCOUNT S.R.L. | 218 m |
| I&S FRUMUSETE SI SIMTIRE S.R.L. | 354 m |
| PARTY BAND MUSIC SRL | 354 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 111 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Brăila
| 2238522 | TARAVERDE SA |
| 2238875 | DANBO IMPEX SRL |
| 2239935 | START SA |
| 2243588 | PRACTIC SERV SRL |
| 2250976 | OMNIA IMPEX SRL |
| 2259088 | ABRAHAM PROD SRL |
| 2272559 | AGROMEC ROMANU SA |
| 2272966 | AGROLEG SILISTRARU S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25