TSCON AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
CUI 43229211 · J2020001321241
TSCON AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are CUI 43229211, nr. de înregistrare J2020001321241, înmatriculată pe 22.10.2020. Sediul social e în Municipiul Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 45.453 lei, profit net 1.323 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 45 mii lei · mediana 111 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 23 mii lei | 6% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.9% · mediana 26.9% | 11% din mediană |
| Cifră pe salariat | 45 mii lei · mediana 152 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.453 | 73.463 | 126.030 | 91.461 | 42.478 | 1.324 |
| Venituri totale | 46.465 | 73.730 | 126.031 | 111.711 | 49.228 | 1.324 |
| Cheltuieli totale | 44.443 | 50.270 | 107.971 | 70.274 | 45.741 | 3.021 |
| Profit / pierdere brută | 2.022 | 23.460 | 18.060 | 41.437 | 3.487 | -1.697 |
| Profit / pierdere netă | 1.323 | 19.580 | 15.026 | 40.522 | 3.063 | -1.710 |
| Active imobilizate | 15.406 | 22.800 | 30.194 | — | — | — |
| Active circulante | 19.243 | 37.043 | 27.435 | 52.572 | 10.937 | 1.583 |
| Creanțe | 477 | — | 542 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.766 | 37.043 | 26.893 | 52.572 | 10.937 | 1.583 |
| Datorii | 337 | 3.520 | 10.528 | 10.497 | 9.384 | 3.093 |
| Capitaluri proprii | 34.312 | 56.323 | 47.101 | 42.075 | 1.553 | -1.510 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.10.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TSCON AGENT DE ASIGURARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001321241 |
| EUID | ROONRC.J2020001321241 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-10-22 |
| Sediu social | Str. Pintea Viteazul, 47A, Mun. Sighetu Marmaţiei, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. PINTEA VITEAZUL, NR.47A |
| Telefon | 0744325405 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4K ANDREI IMPERIAL VIDEO EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY BY ANKA SRL | aceeași clădire |
| CFO ROYAL MED S.R.L. | aceeași clădire |
| DENIANDRE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENIS AUTOSERV EXPRESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| E-THEATRE S.R.L. | aceeași clădire |
| FAI - GRES SRL | aceeași clădire |
| TIBERIUS EUROTRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TIMEA IMPOGERM S.R.L. | aceeași clădire |
| ZEHRA OUTLET S.R.L. | aceeași clădire |
| ZUM ZET LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| ZUM ZET TRADITIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-11-08