VALTOS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 43318017 · J2020000935308
VALTOS TECHNOLOGIES S.R.L. are CUI 43318017, nr. de înregistrare J2020000935308, înmatriculată pe 11.11.2020. Sediul social e în Sat Boghiş, Comuna Doba, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 530.004 lei, profit net 400.354 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 530 mii lei · mediana 286 mii lei | 185% din mediană |
| Profit net | 400 mii lei · mediana 113 mii lei | 354% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 75.5% · mediana 45.2% | 167% din mediană |
| Cifră pe salariat | 530 mii lei · mediana 297 mii lei | 179% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 530.004 | 559.735 | 1.089.816 | 1.117.757 | 278.164 | 14.998 |
| Venituri totale | 531.071 | 559.735 | 1.090.020 | 1.118.554 | 278.164 | 14.998 |
| Cheltuieli totale | 115.498 | 72.047 | 430.547 | 240.862 | 7.962 | — |
| Profit / pierdere brută | 415.573 | 487.688 | 659.473 | 877.692 | 270.202 | 14.998 |
| Profit / pierdere netă | 400.354 | 471.736 | 650.716 | 855.798 | 262.859 | 14.548 |
| Active imobilizate | 286.278 | 7.535 | 14.693 | 8.730 | — | — |
| Active circulante | 481.627 | 872.488 | 677.686 | 924.582 | 266.390 | 15.198 |
| Stocuri | — | 0 | -8.257 | — | — | — |
| Creanțe | 371.333 | 426.142 | 467.902 | 738.536 | 245.355 | 14.998 |
| Casa și conturi la bănci | 110.294 | 446.346 | 218.041 | 186.046 | 21.035 | 200 |
| Datorii | 367.311 | 72.144 | 41.423 | 62.277 | 3.233 | 450 |
| Capitaluri proprii | 400.594 | 807.879 | 650.956 | 871.035 | 263.157 | 14.748 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALTOS TECHNOLOGIES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000935308 |
| EUID | ROONRC.J2020000935308 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-11-11 |
| Sediu social | Str. Principală, 103, Sat Boghiş Com. Doba, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, SAT BOGHIŞ COM. DOBA, STR. PRINCIPALĂ, NR.103 |
| Telefon | 0740676074 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COFETĂRIA ROYAL CAKE S.R.L. | 237 m |
| EUROFIN TRANS S.R.L. | 237 m |
| IMBISSMAGNOLIA S.R.L. | 238 m |
| CARGO NORD LOGISTIC S.R.L. | 244 m |
| ZIMAN BAU 2020 S.R.L. | 260 m |
| POPOVITS ROMINA MAKE UP S.R.L. inactiv | 314 m |
| IDM SERV S.R.L. | 363 m |
| POPARD PICK UP S.R.L. | 368 m |
| SERVICII PUBLICE DOBA S.R.L. | 390 m |
| SALON COSTIN S.R.L. | 395 m |
| ENY & OSZKAR TOBACCO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 449 m |
| DARI & SINTI TRANS SRL | 539 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25