D&S TECHVISION S.R.L.
CUI 43318831 · J2020005420234
D&S TECHVISION S.R.L. are CUI 43318831, nr. de înregistrare J2020005420234, înmatriculată pe 11.11.2020. Sediul social e în Sat Petrăchioaia, Comuna Petrăchioaia, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 85.595 lei, profit net 41.578 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 86 mii lei · mediana 199 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | 42 mii lei · mediana 3 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 48.6% · mediana 1.6% | de 30× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 85.595 | 0 | 49.900 | 45.000 | 1.000 | 20.000 |
| Venituri totale | 85.595 | 0 | 49.900 | 45.000 | 1.000 | 20.000 |
| Cheltuieli totale | 43.161 | 44.028 | 37.677 | 521 | 112 | 159 |
| Profit / pierdere brută | 42.434 | -44.028 | 12.223 | 44.479 | 888 | 19.841 |
| Profit / pierdere netă | 41.578 | -44.028 | 11.723 | 44.029 | 858 | 19.241 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | — | — | — | 112 |
| Active circulante | 35.579 | 2.881 | 21.501 | 45.018 | 20.329 | 19.929 |
| Creanțe | 786 | 10 | 9.862 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.793 | 2.871 | 11.639 | 45.018 | 20.329 | 19.929 |
| Datorii | 35.928 | 44.808 | 9.538 | 640 | 30 | 600 |
| Capitaluri proprii | -349 | -41.927 | 11.963 | 44.378 | 20.299 | 19.441 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D&S TECHVISION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020005420234 |
| EUID | ROONRC.J2020005420234 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-11-11 |
| Sediu social | Şos. Măineasca, 1(FOST216), Tarlaua 3. Parcela 99. Camera 1, Sat Petrăchioaia Com. Petrăchioaia, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT PETRĂCHIOAIA COM. PETRĂCHIOAIA, ŞOS. MĂINEASCA, NR.1(FOST216), TARLAUA 3. PARCELA 99. CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAVIC'S SOUL FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| QUALITY DRY CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RON'S FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMPLU BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGIR PROF.RO SRL inactiv | 151 m |
| EFI CONT EXPERT S.R.L. | 154 m |
| PATRIK BRAND S.R.L. | 154 m |
| RAFMIX S.R.L. | 154 m |
| AGRO D.N. 2 SRL | 181 m |
| ALEXANDRA PURE ESSENCE STUDIO S.R.L. | 204 m |
| DANY KIDS FASHION S.R.L. | 204 m |
| LEGIO ULTRA FORTIS S.R.L. inactiv | 204 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4791 | 2024 – 2025 |
| 7112 | 2020 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25