SMART ADVERTISING & DESIGN S.R.L.
CUI 43327619 · J2020003397358
SMART ADVERTISING & DESIGN S.R.L. are CUI 43327619, nr. de înregistrare J2020003397358, înmatriculată pe 13.11.2020. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4642. În 2025: cifră de afaceri 719.512 lei, profit net 64.699 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-28 | Municipiul Blaj | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 3 mii lei |
| 2024-06-28 | Comuna Sanzieni Covasna (Primaria Sanzieni) | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 2 mii lei |
| 2024-06-26 | COMUNA UNGRA | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 3 mii lei |
| 2024-06-21 | COMUNA CALARASI | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 30 mii lei |
| 2024-06-20 | COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 2 mii lei |
| 2024-06-19 | Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) | Echipamente de protectie (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-06-14 | MUNICIPIUL TARGU SECUIESC | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 1 mii lei |
| 2024-06-12 | COMUNA BLEJOI | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 12 mii lei |
| 2024-06-11 | COMUNA CIULNITA | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 2 mii lei |
| 2024-06-04 | COMUNA COSMINELE | Imbracaminte de uz profesional, imbracam | 4 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 720 mii lei · mediana 199 mii lei | 362% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 3 mii lei | de 23× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9% · mediana 1.6% | 563% din mediană |
| Cifră pe salariat | 720 mii lei · mediana 224 mii lei | 322% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 719.512 | 1.201.776 | 850.165 | 712.292 | 301.890 | 94.171 |
| Venituri totale | 727.978 | 1.225.044 | 879.599 | 718.403 | 301.890 | 94.171 |
| Cheltuieli totale | 644.717 | 792.906 | 732.735 | 549.201 | 45.531 | 1 |
| Profit / pierdere brută | 83.261 | 432.138 | 146.864 | 169.202 | 256.359 | 94.170 |
| Profit / pierdere netă | 64.699 | 396.266 | 138.377 | 162.383 | 253.740 | 91.345 |
| Active imobilizate | 14.299 | 16.913 | 2.228 | 2.977 | 3.726 | 580 |
| Active circulante | 319.301 | 349.745 | 521.463 | 432.873 | 283.115 | 96.790 |
| Stocuri | 89.410 | 75.858 | 71.991 | 65.313 | — | — |
| Creanțe | 162.074 | 161.464 | 119.294 | 251.237 | 272.400 | 94.170 |
| Casa și conturi la bănci | 67.817 | 112.423 | 330.178 | 116.323 | 10.715 | 2.620 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 141 | 330 | 518 | — |
| Datorii | 228.794 | 153.250 | 231.178 | 273.557 | 41.725 | 5.825 |
| Capitaluri proprii | 104.806 | 213.408 | 292.654 | 162.623 | 245.634 | 91.545 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4642 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SMART ADVERTISING & DESIGN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020003397358 |
| EUID | ROONRC.J2020003397358 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-11-13 |
| Sediu social | Str. Lazăr Gheorghe, 40, CAMERA 1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LAZĂR GHEORGHE, NR.40, CAMERA 1, SC.C, ET.8, AP.30 |
| Telefon | 0722632368 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 95 D.Z.O.-CIVIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| A.I. DZO DRĂGAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADVANTAGE INFORMATION MANAGEMENT SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ALTON INDUSTRIES RO SRL | aceeași clădire |
| ANGI SRL | aceeași clădire |
| ARPI STRAUS SECOND S.R.L. | aceeași clădire |
| BALNOZAN TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| BERRY'S GARDEN DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| BINARY TECH SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRU MEDICAL DR.STAN SRL | aceeași clădire |
| DEMAND CLOTHINGS CONCEPTS S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTALPRO MED SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Timiş
| 1807085 | KAMIKAZE SRL |
| 1828428 | MONA LISA SRL |
| 1832291 | ROATCLATIM SRL |
| 2798422 | FOIENITIM SRL |
| 3044478 | ERMETIC SD SRL |
| 6240525 | GITTANOS COMPANY SRL |
| 6382996 | EMINI WORKWEAR SRL |
| 6494884 | MALIH EXCLUSIV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25